MojAndroid

Stretnutie fanúšikov mobilných zariadení a Androidu Orange Android Roadshow 2015 pokračuje v Žiline v sobotu 13. júna 2015 od 10. hod a to v priestoroch hotela Holiday Inn. Návštevníci si budú môcť vyskúšať najväčšie novinky Android smartfónov, tabletov, príslušenstva a najnovších technológií zo segmentu mobilných zariadení. Prihlasovanie na akciu je oficiálne spustené, účastníci sa môžu registrovať zadarmo na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

registrovat sa

Najlepšie a najnovšie zariadenia vo vašich rukách

Tento ročník je znova o niečo zaujímavejší. Organizátori pripravili množstvo technologických noviniek, nebudú chýbať ani súťaže o nové smartfóny a navigácie. Návštevníci si budú môcť vyskúšať novinky Acer Liquid Jade Z, ASUS ZenFone 2,  slúchadlá Creative, HTC One (M9), Lenovo P90, Samsung Galaxy S6 a S6 Edge, Sony Xperia M4 Aqua, Google Glass a mnohé iné vychytávky. Nebudú chýbať ani produkty od značky Belkin.

Každý účastník má šancu vyhrať skvelé ceny

Každý účastník žilinskej Orange Android Roadshow 2015 získa bezplatne časopis Android Magazín. Po predstavení noviniek sa budú po prednáškach žrebovať výhercovia atraktívnych cien. Hrá sa už tradične o 10 navigácií Sygic, či nové smartfóny, ako Acer Liquid Jade Z alebo Lenovo Vibe X2. Volkswagen venuje jednému výhercovi najnovší Passat na týždeň s plnou nádržou.

ceny orange android roadshow

Kde sa stretneme ďalej?

Prvé stretnutia Orange Android Roadshow 2015 už máme naplánované. Po KošiciachBratislave a Žiline sa s vami stretneme najbližšie v Poprade.  Ak ste z týchto miest alebo ich okolia, už teraz sa môžete zadarmo prihlásiť. Presné termíny sú:

  • Poprad – hotel Aqua City – sobota 26. septembra 2015
  • Banská Bystrica – hotel Dixon – 31. októbra 2015
  • Nitra – hotel Mikado – 28. novembra 2015

Organizátor si vyhradzuje právo zmeniť termíny. Prípadné zmeny vám pritom oznámime na stránke AndroidRoadshow.sk a MojAndroid.sk.

mapa orange android roadshow

Tešíme sa na všetkých čitateľov a fanúšikov systému Android.

Redakcia portálu MojAndroid.sk a partneri Orange Android Roadshow 2015

Partneri akcie:  

  • Hlavní partneri: Acer, ASUS, Creative, HTC, Lenovo, Samsung, Sony, Tatra banka
  • Partneri: Belkin, Sygic, Svět Androida, Sweetchoice, Tiger, Volkswagen, Sli.do
  • Mediálni partneri: Android Magazín, Centrum.sk, Pricemania.sk, Rádio Expres

partneri Orange Android Roadshow

10.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+