MojAndroid

Obľúbené stretnutie fanúšikov mobilných zariadení a Androidu je späť. Ani tento rok nebude na Slovensku chýbať Orange Android Roadshow 2015. V šiestich slovenských mestách si budete môcť vyskúšať najväčšie novinky na poli Android smartfónov, tabletov, príslušenstva a technológií. Začíname už tradične na východe v meste Košice,  18. apríla 2015 v Univerzitnej knižnici TUKE. Tešíme sa na všetkých fanúšikov, prihlasovanie na akciu je oficiálne spustené, registrovať sa môžete na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

Najlepšie a najnovšie zariadenia vo vašich rukách

Tento ročník bude znova o niečo zaujímavejší ako tie minulé. Pripravili sme si pre vás viac technologických noviniek, ďalšie súťaže a oslovili stabilných, ale aj nových partnerov. Jedno však ostáva rovnaké. Naživo si budete môcť vyskúšať všetky Android novinky vo vlastných rukách. Za všetky spomenieme najmä slúchadlá Creative, HTC One (M9), Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G Flex 2, Samsung Galaxy S6 a S6 Edge, Google Glass a mnohé iné vychytávky. Nebudú chýbať ani produkty s hardvérom od značky Intel alebo bezpečnostné riešenia od slovenského ESETu.

zariadenia_stvorec

Registrácia je zadarmo

Aj tento ročník pokračujeme bezplatnou registráciou, na stránke AndroidRoadshow.sk. Počet miest je obmedzený. Ak vás zaujímajú technologické novinky, chcete vidieť a vyskúšať si naživo to najlepšie, čo výrobcovia s Androidom vyrobili pre tento rok, určite príďte na Orange Android Roadshow 2015.

registrovat sa

Prvé stretnutie bude tradične v Košiciach

Východ Slovenska je už tradične naša obľúbená zastávka. Aj tento rok začneme v meste Košice, stretneme sa už v sobotu 18. apríla 2015 v Univerzitnej knižnici TUKE na adrese – Boženy Němcovej 7. Akcia začne ráno o 10:00 a predpokladaný koniec plánujeme poobede okolo 16-tej hodine, kedy vyžrebujeme výhercov atraktívnych cien. Hráme o 10 navigácií Sygic, či ďalšie ceny. A to nie je všetko. Náš partner Volkswagen venuje jednému z vás najnovší Passat na víkend s plnou nádržou.

ceny Android Roadshow 2015

Kde sa stretneme ďalej?

Prvé stretnutia Orange Android Roadshow 2015 už máme naplánované. Po Košiciach sa s vami stretneme v Bratislave a o pár dní neskôr v Žiline.  Ak ste z týchto miest alebo ich okolia, už teraz sa môžete zadarmo prihlásiť. Presné termíny sú:

  • Košice – Univerzitná knižnica TUKE – sobota 18.apríla 2015
  • Bratislava – Vodárenské múzeum – sobota 23. mája 2015
  • Žilina – hotel Holiday Inn – sobota 13. júna 2015

S akciou budeme pokračovať na jeseň v ďalších mestách Poprad, Banská Bystrica a Nitra. Presné termíny vám pritom oznámime na stránke AndroidRoadshow.sk a MojAndroid.sk.

Tešíme sa na všetkých čitateľov a fanúšikov systému Android.

Redakcia portálu MojAndroid.sk a partneri Orange Android Roadshow 2015

 

Partneri akcie:  

  • Hlavní partneri: Creative, Eset, HTC, Intel, Lenovo, LG, Samsung, Tatra banka
  • Partneri: Lajka, Sygic, Sweetchoice, Tiger, Volkswagen, Sli.do
  • Mediálni partneri: AndroidMagazín, Pricemania.sk, Rádio Expres

partneri oar

31.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+