MojAndroid

Stretnutie fanúšikov mobilných zariadení a Androidu Orange Android Roadshow 2015 pokračuje v Poprade v sobotu 26. septembra 2015 od 10. hod a to v priestoroch hotela Aqua city. Návštevníci si budú môcť vyskúšať najväčšie novinky Android smartfónov, tabletov, príslušenstva a najnovších technológií zo segmentu mobilných zariadení. Prihlasovanie na akciu je oficiálne spustené, účastníci sa môžu registrovať zadarmo na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

registrovat sa

Najlepšie a najnovšie zariadenia vo vašich rukách

Tento ročník je znova o niečo zaujímavejší. Organizátori pripravili množstvo technologických noviniek, nebudú chýbať ani súťaže o nové smartfóny a navigácie. Návštevníci si budú môcť vyskúšať novinky Acer Liquid Jade Z, ASUS ZenFone 2, slúchadlá CreativeLenovo VIBE Shot, Google Glass a mnohé iné vychytávky. Nebudú chýbať ani produkty od značky Belkin, bezpečnostné riešenia od Eset alebo najnovšie technológie od Intel.

Každý účastník má šancu vyhrať skvelé ceny

Každý účastník žilinskej Orange Android Roadshow 2015 získa bezplatne časopis Android Magazín. Po predstavení noviniek sa budú po prednáškach žrebovať výhercovia atraktívnych cien. Hrá sa už tradične o 10 navigácií Sygic, či smartfón Lenovo A7000. Volkswagen venuje jednému výhercovi najnovší Passat na týždeň s plnou nádržou.

vyhry orange android roadshow poprad

Kde sa stretneme ďalej?

Prvé stretnutia Orange Android Roadshow 2015 už máme naplánované. Po KošiciachBratislaveŽiline a Poprade sa s vami stretneme najbližšie vo Zvolene.  Ak ste z týchto miest alebo ich okolia, už teraz sa môžete zadarmo prihlásiť. Presné termíny sú:

  • Zvolen – hotel Tenis – 24. októbra 2015
  • Nitra – hotel Mikado – 28. novembra 2015

Organizátor si vyhradzuje právo zmeniť termíny. Prípadné zmeny vám pritom oznámime na stránke AndroidRoadshow.sk a MojAndroid.sk.

mapa orange android roadshow

Tešíme sa na všetkých čitateľov a fanúšikov systému Android.

Redakcia portálu MojAndroid.sk a partneri Orange Android Roadshow 2015

Partneri akcie:  

  • Hlavní partneri: Acer, ASUS, Belkin, Creative, Eset, Intel, Lenovo, Tatra banka
  • Partneri: Sygic, Svět Androida, Sweetchoice, Tiger, Volkswagen, Sli.do
  • Mediálni partneri: Android Magazín, Centrum.sk, Pricemania.sk, Rádio Expres

partneri orange Android Roadshow

7.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+