MojAndroid

Neveríte, keď o nich čítate? Tak si utvorte názor na základe bezprostredného zážitku. Už 26. septembra v Poprade v hoteli Aqua city budete mať možnosť otestovať smartfóny od Lenovo a na vlastnej koži tak precítiť spojenie štýlového dizajnu a najnovších technológií. Registrácia a vstup sú ZADARMO! Všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.androidroadshow.sk. Tešíme sa na vás!

registrovat sa

Prihlasovanie na akciu stále prebieha, registrovať sa môžete na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

Lenovo VIBE Shot

Lenovo_Vibe_Shot_recenzia-6

Smartfón VIBE Shot s 5.0” Full HD obrazovkou sľubuje to najlepšie z oboch svetov, spájajúc vynikajúci fotoaparát s prémiovým smartfónom a je šitý na mieru tak pre nadšených amatérskych fotografov, ako aj pre dôvtipných návštevníkov spoločenských udalostí, ktorí milujú štýlový dizajn. Vďaka Lenovo VIBE Shot užívateľom už nikdy neujde žiadny záber výnimočných momentov, ktoré prináša život.

Stvorený za účelom zachytenia brilantných fotiek VIBE Shot je vybavený dedikovaným tlačidlom spúšte, ktoré je možné použiť na okamžitú aktiváciu funkcie fotoaparátu, aby ste zachytili dokonalý záber. Jeho zabudovaný systém infračerveného automatického zaostrovania (AF) je dvojnásobne rýchlejší ako konvenčné automatické zaostrovanie1, pričom trojfarebný LED blesk sa postará o realistickejšie odtiene pleti – prvý krát použitý v smartfóne.

Na druhej strane, výnimočný výkon pri slabom osvetlení a jasnosť pri záberoch v tmavších interiéroch alebo v noci podporuje BSI snímač 16:9 a technológia optického stabilizátora obrazu (OIS) zabezpečuje menej rozmazania, keby sa fotoaparát náhodou pohol alebo zatriasol. Navrhnutý pre všetky úrovne fotografov Zapnutím prepínača môžu užívatelia jednoducho prepínať medzi automatickým a profesionálnym režimom fotoaparátu. Pri zameraní sa na začínajúcich nadšencov fotografie je výraznou črtou automatického režimu funkcia Smart Composition, ktorá spája automatickú detekciu scenérie a prináša priamo na displeji aj návod ako “zamerať a fotiť”. Profesionálny režim, na druhej strane, prináša nadšencom manuálne ovládanie, ako napr. clony, rýchlosti spúšte a ISO nastavenia, čo umožňuje bezmedzné kompozície, aby dali priestor svojej kreativite. Ďalším svetovým prvenstvom je funkcia panoramatických selfie záberov, s ktorou môžete urobiť tri selfie zábery a spojiť ich do jedného, s viacerými ľuďmi.

Lenovo_Vibe_Shot_recenzia-5

Výkon inšpirovaný dôverou 1Infračervené automatické zaostrovanie: 20 milisekúnd pre diaľkomer , 150 milisekúnd na doladenie, zaostrovanie 24 snímok za sekundu. Diaľkomer pre infračervené automatické zaostrovanie je obmedzený na 50cm, preto, ak nevie nájsť objekt do 50 cm, automaticky sa prepne na zaostrenie na nekonečno, čím je zaostrovanie 2x rýchlejšie ako konvenčné automatické zaostrenie (Výsledky testu môžu byť rozdielne v závislosti od okolností testovania).

VIBE Shot drží v svižnom stave osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 615, ktorý je zostrojený pre plnenie viacerých úloh naraz, ale zároveň je výnimočne energeticky efektívny. S 3GB RAM pamäťou, dopĺňajúcou tento výkon a 32GB zabudovaným úložiskom, rozšíriteľným až do 128GB pomocou microSD karty, môžete mať svoje fotografie stále so sebou. S podporou 4G / LTE pripojenia môžu užívatelia očakávať to najplynulejšie surfovanie na webe ako aj zážitky z online hier.

Štýlovo vypracovaný smartfón Okrem vynikajúcich záberov smartfón VIBE Shot vyžíva prvotriedne materiály, pýši sa plne hliníkovým vonkajším rámom a navyše aj sklom Corning Gorilla na prednej aj zadnej strane. S hrúbkou sotva 7,6mm VIBE Shot vkĺzne do akéhokoľvek vrecka bez toho, aby vznikla nevzhľadná hrča. Je dostupný v karmínovej červenej, perlovej bielej a grafitovej šedej, aby mohli odrážať odlišné osobnosti a digitálne životné štýly svojich užívateľov.

Zdroj: tlačová správa

23.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+