MojAndroid

ESET vás pozýva na ďalšie stretnutie ORANGE Android Roadshow 2015 do mesta Bratislava. Stretneme sa už túto sobotu 23. mája 2015 vo Vodárenskom múzeu, kde sa budete môcť voľne porozprávať so zástupcami spoločnosti ESET a dozviete sa viac o bezpečnostných hrozbách na mobilných zariadeniach. Prihlásiť sa môžete na stránke AndroidRoadshow.sk, registrácia aj vstup je úplne zadarmo. V Bratislave začíname od 10:00. Tešíme sa na vás!

registrovat sa

Prihlasovanie na akciu stále prebieha, registrovať sa môžete na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

ESET Smart Security

Okrem ESET Mobile Security pre Android bude na stánku spoločnosti ESET možné vidieť kompletné portfólio produktov pre domácnosti vrátane vlajkového produktu ESET Smart Security. Už siedma generácia ESET Smart Security v sebe zahŕňa antivírus NOD32, firewall, rodičovskú kontrolu, antispam a antiphishing modul a tiež ochranu pri strate alebo krádeži notebook-u s názvom Anti-Theft. V najnovšej verzii kompletnej internetovej ochrany tiež nájdete pokročilú kontrolu pamäte, Exploit Blocker či štít zraniteľností.

ESET Mobile Security pre Android

ESET predstaví na akcii Android Roadshow svoju najnovšiu generáciu internetovej a antivírusovej ochrany pre smartfóny a tablety s názvom ESET Mobile Security pre Android. Surfujte a nakupujte bezstarostne na internete, sťahujte aplikácie do vášho tabletu alebo smartfónu – ESET vás ochráni. Pri strate telefónu sa spoľahnite na funkciu Anti-Theft, ktorá vám ho pomôže prinavrátiť spustením hlasnej sirény alebo zaslaním GPS súradníc.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

21.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+