MojAndroid

Spoločnosť Acer vás pozýva na ďalšie stretnutie ORANGE Android Roadshow 2015 do hlavného mesta Slovenska, do Bratislavy. Stretneme sa v sobotu 23. mája 2015 vo Vodárenskom múzeu, kde si okrem iného ukážeme aj novinky Liquid Jade S alebo Liquid Jade Z, ktoré do strednej triedy prinášajú špičkové funkcie, ako aj oceňovaný dizajn Jade. Vyskúšať si ich budete môcť osobne vo svojich rukách priamo na našej akcii. Registrácia a vstup sú ZADARMO! Všetky potrebné informácie nájdete na stránke androidroadshow.sk. Tešíme sa na vás!

registrovat sa

Prihlasovanie na akciu stále prebieha, registrovať sa môžete na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

Acer Liquid Jade Z

Acer Liquid Jade Z prináša do strednej triedy ako špičkové funkcie, tak oceňovaný dizajn Jade. Krásny obraz zaručuje displej s HD rozlíšením a technológiou IPS s vynikajúcimi pozorovacími uhlami. Displej je zároveň vďaka technológii Zerio Air Gap, ktorá redukuje nežiadúce odlesky, čitateľný za každých okolností. Naviac je odolný a chránený pred poškodením sklom Gorilla Glass 3. Špeciálany režim Čítanie chráni oči tým, že znižuje množstvo modrého svetla obmedzením u obrazového procesora. 4G LTE (Cat. 4) pripojenie a 64-bitový štvorjadrový procesor MediaTek zaručuje rýchle surfovanie, streamovanie videa i sťahovanie takmer kdekoľvek vo svete.

Hlasom ovládateľný 13 MPx zadný fotoaparát s vynikajúcou svetelnosťou F 1,8 dokáže urobiť dokonalé fotografie v každom prostredí, a to i pri horších svetelných podmienkach. Nechýba ani predný 5 MPx fotoaparát so svetelnosťou F 2,2, ktorý vám umožní vytvoriť tie najlepšie autoportréty. Okrem toho sa môže fotoaparát smartfónu Jade Z pochváliť sériou exkluzívnych vylepšení pre dokonalý záber:

Všetko bude jasnejšie vďaka vysokej svetelnosti F 1,8, s ktorou na optický čip dopadne o 20% viacej svetla, fukncia Bright Magic zasa integruje do jediného záberu viacero snímok. Perfektný autoportrét umožní funkcia Bright Magic Selfie, vďaka ktorej urobíte svetlý snímok i v horších svetelných podmienkach. Nastavovanie expozície jedným prstom s nezávislou úpravou zaostrenia na expozíciu pre vytvorenie jasných snímok.

Smartfón Liquid Jade Z bol navrhnutý tak, aby potešil oko, ale zároveň boli cenovo dostupný. Môže sa pochváliť krásne zakriveným povrchom a už na prvý pohľad pôsobí elegantným a luxusným dojmom. I vďaka hrúbke len 7,9 mm a hmotnosti sa Liquid Jade Z dobre drží a dá sa bez problémov ovládať len jednou rukou.

Acer-smartphone-Liquid-Jade-Z-Black-main

Acer Liquid Jade S

Acer Liquid Jade S je navrhnutý tak, aby bol nielen elegantným, ale i výkonným smartfónom. Vďaka 64-bitovému osemjadrovému procesoru MediaTeka (MT6752M) prináša 2,5x vyššiu rýchlosť oproti tradičným smartfónom so štvorjadrovými procesormi dostupnými na trhu. Podpora 4G LTE (Cat. 4) zaisťuje rýchle pripojenie pre surfovanie, streamovanie a sťahovanie obsahu takmer kdekoľvek vo svete. 

„Sme radi, že môžeme spolupracovať s našim blízkym partnerom, spoločnosťou Acer, na jeho smartfóne Liquid Jade S. Technológia spoločnosti MediaTek urýchľuje globálny prechod na LTE a procesor MT6752M prináša vysoký výkon pre masový trh. Tento čip s ôsmimi procesorovými jadrami ARM Cortex-53 s frekvenciou 1,5 GHz, pomôže spoločnosti Acer uspokojiť dopyt zákazníkov po rýchlejších a výkonnejších 64-bitových operačných systémoch na platforme Android,“ povedal Jeffrey Ju, SVP a generálny riaditeľ bezdrôtových komunikácií spoločnosti MediaTek.

Vďaka grafickému čipu Mali T760 zaisťuje Liquid Jade S taktiež vysokú kvalitu obrazu i grafický výkon. Skvele sa hodí pre hranie hier, a zároveň sa môže pochváliť absolútne plynulým používateľským rozhraním. Dodávaný je s Androidom 4.4 Jelly Bean, Android 5.0 Lollipop bude dostupný neskôr.

13 MPx zadný fotoaparát s vynikajúcou svetelnosťou F 1,8 dokáže urobiť dokonalé fotografie v každom prostredí, a to i pri horších svetelných podmienkach. Nechýba ani predný 5 MPx fotoaparát so svetelnosťou F 2,2, ktorý vám umožní vytvoriť tie najlepšie autoportréty. Fotoaparáty smartfónu Liquid Jade S sú ovládateľné hlasom  a môžu byť ovládané povelmi ako je „sýýýr“ pre vytvorenie snímky alebo „selfie“ pre prepnutie zo zadného na predný fotoaparát a ľahké zachytenie dokonalého úsmevu. Okrem toho sa môže fotoaparát smartfónu Jade S pochváliť sériou exkluzívnych vylepšení: Obraz v obraze alebo Video vo videu vytvorí koláž súčasných záberov z prednej a zadnej kamery, režim Gourmet zasa vytvorí krajšiu snímku pre Instagram. Pre netechnické typy je k dispozícii režim Automatická detekcia scény, ktorý sa postará o automatické optimálne nastavenie fotoaparátu.

liquid_jade_s_lunar_white_and_cosmic_black_hero_shot

14.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+