MojAndroid

Už túto sobotu 25. októbra vo zvolenskom hoteli Tenis dostanete jedinečnú možnosť vyskúšať si smartfóny a tablety výrobcu LG. Vypočuť si budete môcť aj odbornú prednášku zástupcov spoločnosti o novinkách zo segmentu Android. Príďte si vyskúšať najnovšiu vlajkovú loď LG G3 a ďalšie zariadenia už túto sobotu na Orange Android Roadshow vo Zvolene o 14:00 hod. Registrácia na akciu je zadarmo. Tešíme sa na vás!

Náš tip
ORANGE Android Roadshow 2014: Ďalšia akcia bude 25. októbra vo Zvolene

registraceHome_sk_SK

LG G3 – Jednoducho inteligentnejší

Užívateľské rozhranie LG G3 bolo vylepšené odstránením zbytočných vizuálnych prvkov. Každá funkcia je znázornená inou farbou, takže stačí rýchly pohľad a nájdete, čo potrebujete. Počet predinštalovaných aplikácií bol redukovaný zlúčením podobných aplikácií do jednej. Všetky predinštalované aplikácie môžete vymazať a vytvoriť tak viac voľného priestoru.

G3_Titan_12

Quad HD displej s neuveriteľne detailným zobrazením

Displej s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov sa vyznačuje živými farbami a mimoriadnou ostrosťou, takže si nevšimnete jediného pixelu. S 5,5 palcovým displejom bez rámčeka (od okraja k okraju) si výnimočnú kvalitu obrazu priamo na dlani. Vďaka premyslenému dizajnu môžete telefón pohodlne ovládať aj jednou rukou.

Špičkový fotoaparát s laserovým ostrením

Vďaka optickej stabilizácii obrazu eliminuje fotoaparát nového LG G3 chvenie ruky a minimalizuje tak rozmazanie snímky. Laser meria vzdialenosť k objektu – výsledkom sú fotografie vynikajúcej kvality s rozlíšením 13 MPx. Môžete tiež zhotovovať jasnejšie, ostrejšie snímky pri nižšej intenzite osvetlenia. Vďaka rýchlemu zaostreniu navyše nikdy nezmeškáte okamih, ktorý chcete zvečniť. Duálny LED blesk vám pomôže vytvoriť výrazne lepšie fotografie aj pri nízkom osvetlení. Dve rôzne farby svetla okrem toho umožňujú pri použití blesku dosiahnuť prirodzenejšie farebné tóny.

https://www.youtube.com/watch?v=5-RzPGitApo

25.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+