MojAndroid

Spoločnosť ESET vás pozýva na ďalšie stretnutie fanúšikov mobilných technológií Orange Android Roadshow 2014 do mesta Trnava. Stretnutie sa uskutoční v sobotu 22. novembra 2014 v hoteli Holiday Inn v Trnave, kde sa budete môcť voľne porozprávať so zástupcami spoločnosti ESET a dozviete sa viac o bezpečnostných hrozbách na mobilných zariadeniach. Prihlásiť sa môžete na stránke AndroidRoadshow.sk, registrácia aj vstup je úplne zadarmo. V Trnave začíname od 10:00. Tešíme sa na vás!

registraceHome_sk_SK

Náš tip
Orange Android Roadshow 2014 Trnava: Vyskúšaj si Nexus 9, Moto 360 a Oculus Rift naživo

ESET Smart Security

Okrem ESET Mobile Security pre Android bude na stánku spoločnosti ESET možné vidieť kompletné portfólio produktov pre domácnosti vrátane vlajkového produktu ESET Smart Security. Už siedma generácia ESET Smart Security v sebe zahŕňa antivírus NOD32, firewall, rodičovskú kontrolu, antispam a antiphishing modul a tiež ochranu pri strate alebo krádeži notebook-u s názvom Anti-Theft. V najnovšej verzii kompletnej internetovej ochrany tiež nájdete pokročilú kontrolu pamäte, Exploit Blocker či štít zraniteľností.

ESET Mobile Security pre Android

ESET predstaví na akcii Android Roadshow svoju najnovšiu generáciu internetovej a antivírusovej ochrany pre smartfóny a tablety s názvom ESET Mobile Security pre Android. Surfujte a nakupujte bezstarostne na internete, sťahujte aplikácie do vášho tabletu alebo smartfónu – ESET vás ochráni. Pri strate telefónu sa spoľahnite na funkciu Anti-Theft, ktorá vám ho pomôže prinavrátiť spustením hlasnej sirény alebo zaslaním GPS súradníc.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: tlačová správa

17.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+