MojAndroid

Tatra Banka vás srdečne pozýva na ďalšie stretnutie Orange Android Roadshow 2014 do Prešova, ktoré začína už túto sobotu 27. septembra v budove Park kultúry a oddychu (PKO). Budete mať možnosť vyskúšať si inteligentné okuliare a prvú bankovú aplikáciu pre Google Glass na Slovensku. Registrácia a vstup sú ZADARMO! Všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.androidroadshow.sk.

Tatra banka pre Google Glass

Náramky, hodinky či okuliare – na trh postupne prichádzajú tzv. „nositeľné technológie“ s ďalšími inteligentými možnosťami pre svojich používateľov. Klienti Tatra banky sa už môžu tešiť na prvú bankovú aplikáciu pre Google Glass na Slovensku – Tatra banka pre Google Glass.

„Nositeľné technológie sa vďaka dostupnosti mobilného internetu ako aj vďaka zvyšujúcemu sa záujmu používateľov interagovať rýchlo a intuitívne čoskoro rozšíria do rôznych zariadení, Google Glass sú jednou z prvých lastovičiek,“ vyjadrila sa Pamela Babuščáková, vedúca oddelenia rozvoja mobilných aplikácií a webov Tatra banky.

Po zadaní hlasových pokynov môžu klienti vďaka tejto inovácii vyskúšať a zažiť nasledujúce služby:

° Spojenie s kontaktným centrom (hlasový pokyn “Call DIALOG Live”) – uskutočnenie hovoru na kontaktné centrum DIALOG Live. Vďaka overeniu hlasom služba maximálne zvyšuje komfort klienta.

° Lokalizácia bankomatov (hlasový pokyn “Find ATMs”) – aplikácia nájde a umožní navigáciu k najbližším bankomatom Tatra banky, bankomaty sú zobrazené aj prostredníctvom Augmented reality (aplikácia ukáže bankomaty v okolí, je potrebné len otáčať hlavou a bankomaty sa zobrazujú v správnom smere).

° Lokalizácia pobočiek (hlasový pokyn “Find branches”) – aplikácia nájde a umožní navigáciu k najbližším pobočkám Tatra banky, pobočky sú zobrazené aj prostredníctvom Augmented reality.

° Prezentácia inovácií Tatra banky (hlasový pokyn “Show me innovations”) – aplikácia spustí videoprezentáciu s inováciami banky.

V prípade záujmu môžu nadšenci inovácií nájsť aplikáciu pod názvom Tatra banka pre Google Glass na webovej stránke Tatra banky. Tatra banka priniesla aplikáciu v spolupráci s českou spoločnosťou Inmite.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa

24.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+