MojAndroid

Spoločnosť Sony Mobile vás pozýva na ďalšie stretnutie fanúšikov mobilných technológií Orange Android Roadshow 2014 do mesta Zvolen. Stretneme sa v sobotu 25. októbra 2014 v Hoteli Tenis, kde si budete môcť vyskúšať novinky Sony Xperia Z3, Xperia Z3 Tablet Compact, Xperia Z3 Compact a dozvedieť sa najnovšie informácie priamo od zástupcov spoločnosti. Prihlásiť sa môžete na stránke AndroidRoadshow.sk, registrácia aj vstup je úplne zadarmo. Jeden z vás si odnesie so sebou aj vynikajúci model Sony Xperia Z1 Compact! Tešíme sa na vás!

registraceHome_sk_SK

Náš tip
ORANGE Android Roadshow 2014: Ďalšia akcia bude 27. septembra v Prešove

Sony Xperia Z3

Špičkový dizajn a najvyššie hodnotenie odolnosti proti vode. Xperia Z3 je smartfón, ktorý toho vie viac a ide ešte ďalej – či už sa jedná o behanie v daždi alebo potápanie v bazéne počas najteplejšieho letného dňa. Vďaka najvyššiemu hodnoteniu odolnosti proti vode* prečkáte lejak, môžete robiť snímky pod vodou alebo utrieť Telefón po neočakávanom namočení. V kombinácii so supertenkým telom a hliníkovým rámom predstavuje smartfón Xperia Z3 so systémom Android kombináciu odolnosti a krásy.

* Zariadenie Xperia Z3 ponúka triedy krytia IP65 a IP68, takže je prachotesné a je vodotesné. Za predpokladu správneho uzavretie všetkých portov a krytov je telefón (i) prachotesný, (ii) chránený proti postriekaniu vodou s nízkym tlakom zo všetkých možných smerov (trieda krytia IP65) a / alebo (iii) ho možno až na 30 minút ponoriť do sladkej vody do hĺbky 1,5 m (trieda krytia IP68).

01_Xperia_Z3_White
Sony Xperia Z3

Xperia Z3 Compact

Plne vybavený smartfón s dvojdňovou výdržou batérie. Xperia Z3 Compact je vodotesný mobilný telefón*, ktorý kombinuje špičkové materiály s najlepšími technológiami Sony. Výsledkom je lepší zážitok zo smartfónu, každú hodinu každého dňa. Získate ten najpokročilejšie fotoaparát, hranie novej generácie a dvojdňovu* výdrž batérie – to všetko v tenkom a kompaktnom dizajne. Je to smartfón, ktorý posúva hranice možného. Pre tých, ktorí sa neuspokoja so životom na 10%.

* Tvrdenie je založené na niekoľkých testoch výkonu batérie vykonaných od júla do septembra 2014 v laboratórnych podmienkach na základe bežného spôsobu používania smartphonu, definovaného v metodike “Typical Smartphone User” spoločnosťou Sony Mobile Communications AB. Všetky informácie získate na našej stránke s výsledkami spotrebiteľských testov.

Xperia_Z3_Compact
Sony Xperia Z3 Compact

Xperia Tablet Z3 Compact

Neuveriteľne tenký, úžasne ľahký Tento najvýkonnejší a najľahší vodotesný tablet na svete* využíva tie najpokročilejšie technológie Sony, ale napriek tomu má hrúbku iba 6,4 mm a hmotnosť menšiu ako 260 g. Pridajte k tomu, že je tiež prachotesný, a už vám bude jasné, prečo ho považujeme za skvelého spoločníka na cesty.

* Zariadenie Xperia ™ Z3 Tablet Compact ponúka triedy krytia IP65 a IP68, takže je prachotesné a je vodotesné. Za predpokladu správneho uzavretie všetkých portov a krytov je tabliet (i) prachotesný (ii) chránený proti postriekaniu vodou s nízkym tlakom zo všetkých možných smerov (trieda krytia IP65) a / alebo (iii) ho možno až na 30 minút ponoriť do sladkej vody do hĺbky 1,5 m (trieda krytia IP68).

Xperia_Z3_Tablet_Compact

17.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+