MojAndroid

Spoločnosť CREATIVE vás srdečne pozýva na ďalšie stretnutie Orange Android Roadshow 2014 do Prešova, ktoré zašína už túto sobotu 27. septembra v budove Park kultúry a oddychu (PKO). Vyskúšať si budete môcť tie najlepšie reproduktory a slúchadlá z produktového portfólia spoločnosti.  Registrácia a vstup sú ZADARMO! Všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.androidroadshow.sk.

Tešíme sa na vás!

registraceHome_sk_SK

Príďte a vyskúšajte si naživo nadupané novinky CREATIVE akými sú:

Creative T3250 Wireless

2.1 reproduktorový systém Creative T3250 Wireless je elegantný a kompaktný reproduktorový systém ponúka vo svojej triede vynikajúci zvukový výkon za skvelú konkurenčnú cenu.

Zostavený tak, aby poskytoval pôsobivý zvukový výkon, Creative T3250 Wireless disponuje funkciou IFP (Image Focusing Plate), ktorá umožňuje reproduktorom dosiahnuť širšie akustické pole s vylepšenou smerovosťou zvuku a zachovaním presnosti tónov. Zvukové spektrum satelitov je ešte viac rozšírené začlenením konštrukcie Creative DSE (Dual Slot Enclosure) a skutočne funkčného bassreflexu reprodukujúceho robustné stredné basy. Reproduktorový systém prináša pútavý výkon basov vďaka špeciálne vyladeným meničom subwoofera na spodnej stene. Samozrejmosťou je bezdrôtovým Bluetooth pripojením, ktoré umožňuje streamovať hudbu bezdrôtovo z väčšiny stereo Bluetooth zariadení, ako sú chytré telefóny, tablety a notebooky. Disponujú 3.5mm vstupným linkovým konektorom pre hladké pripojenie k iným analógovým zvukovým zariadeniam. Reproduktorový systém má pevný ovládač na kábli s tlačídlom Zapnúť/Vypnúť, Bluetooth a ovládaním hlasitosti pre jednoduché použitie.

Creative T3250W

Creative MUVO™ mini

Reproduktor v modernom športovo-geometrickom kompaktnom kryte je dostupný v štyroch farebných variantoch a to v červenom, modrom, bielom a čiernom. Reproduktor Creative MUVO mini je navrhnutý tak, aby napriek svojej malej veľkosti poskytoval úžasne hlasný zvuk a silné basy. Okrem toho, že bol navrhnutý tak, aby zvládol aj tie najdrsnejšie poveternostné podmienky, umožňuje užívateľom vychutnať si a zdieľať všetky druhy digitálneho obsahu nahlas a bez obmedzenia s rodinou a priateľmi – hudbu, videá, filmy, hry, rovnako ako aj hlasové hovory – kedykoľvek, kdekoľvek a v akomkoľvek počasí.

creative-muvo-mini

Creative SB Inferno

lúchadlá Creative SB Inferno predstavujú ten najlepší zvuk pre skutočných hráčov hier na PC, Mac, mobilných zariadeniach a taktiež na PS4. Slúchadlá disponujú 40mm širokospektrálnymi neodymovými meničmi, ktoré poskytujú silný zvuk, zatiaľ čo plyšové náušníky s ľahkým hlavovým mostom zaručujú vynikajúce pohodlie. Okrem toho majú slúchadlá odnímateľný mikrofón a ľahko prístupné ovládanie hlasitosti na kábli, čím sú slúchadlá ideálne ako pre hranie hier, tak aj pre hudobnú zábavu a hlasovú komunikáciu.

Creative SB Inferno-1cover

Zdroj: tlačová správa

23.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+