MojAndroid

Len nedávno sme písali o predstavení modelov Oppo R17 a Oppor R17 Pro, ktoré zaujali napríklad skenerom odtlačkov umiestneným priamo v displeji či tromi fotoaparátmi a dvomi batériami s rýchlym nabíjaním. Dnes sa objavil koncept ďalšieho zaujímavého zariadenia a nástupcu týchto dvoch modelov. Už hneď na prvý pohľad si môžete všimnúť dva fotoaparáty, ktoré sú umiestnené v displeji (údajne s rozlíšením až 40 MP) a, samozrejme, aj skvelý pomer displeja k telu smartfónu.

Minimálne rámiky

Všimnúť si môžete rámiky, ktoré sú minimálne či už po stranách, alebo v hornej či dolnej časti. Smartfón dokonca neobsahuje žiadny výrez v displeji. Údajne by sa malo jednať až o 95 percentný pomer displeja k telu. Samozrejme, tieto fotografie dokázali vždy zveličovať a neraz sme boli svedkami toho, že pri predstavení boli rámiky niektorých modelov oveľa väčšie ako na fotografiách, ktoré sa predtým objavovali. Na reálne čísla si ešte budeme musieť počkať do oficiálneho predstavenia.

Podpora sietí 5G

Oppo R19 ponúka, rovnako ako jeho predchodcovia, AMOLED displej, v ktorom sa okrem spomínaných predných fotoaparátov nachádza ešte skener odtlačkov prstov. Na zadnej strane môžete vidieť 3 objektívy hlavného fotoaparátu. Tiež by sa malo jednať o jeden z telefónov, ktoré ponúknu podporu 5G sietí ešte v priebehu prvej polovici budúceho roka. Dáva o tom vedieť 5G logo, ktoré sa nachádza na fotografiách.

Novinka by mala prísť so 6 GB operačnej pamäte a veľkosť úložného priestoru bude 64 alebo 128 GB v závislosti od verzie. Informácie o použitom procesore a o ostatných parametroch zatiaľ nie sú známe.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Oppo podvádzal s modelmi Find X a F7 v bechmarku 3D Mark
Náš tip
Oppo R17 Pro oficiálne: 3 fotoaparáty a 2 batérie s rýchlym nabíjaním
Náš tip
Oppo R17 so snímačom odtlačkov v displeji oficiálne predstavený
9.11.2018
Zdroj: gizmochina.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+