MojAndroid

Spoločnosť Oppo má zaujímavý smartfón pre všetkých fanúšikov FC Barcelona. Prichystala si totiž limitovanú edíciu svojho nového smartfónu Oppo R11 vo farbách a motívoch tohto legendárneho španielskho futbalového klubu. Navyše, nejde o prvú takúto spoluprácu. Už v minulosti predstavili pre fanúšikov FC Barcelony napríklad Oppo F1 Plus:

Na čo sa však môžeme tešiť tento raz? Smartfón bude obsahovať klubový červeno-modrý farebný motív na zadnej strane s tým, že dolná tretina bude červená. Celá príprava smartfónu v daných farbách si vyžiadala špeciálny výrobný proces, ktorý údajne inžinierom tvoril vrásky na čele. Otestovali vyše 200 spôsobov, kým prišli na to, ako bezchybne zafarbiť smartfón bez toho, aby bolo na ňom vidno nerovnosti pri nanášaní farby. Výsledok pôsobí úchvatne:

Najvýraznejším prvkom zadnej strny je však erb FC Barcelona z 18-karátového zlata sídliaci na predeloch farieb. Čo však poteší fanúšikov tohto klubu je aj fakt, že aj samotné používateľske prostredie je ladené do tematiky FC Barcelona.

Smartfón Oppo R11 prichádza s displejom veľkosti 5,5 palca a rozlíšením FHD. Čo sa týka vnútornej výbavy, nachádza sa tu procesor Snapdragon 660, 4 GB pamäte RAM, batéria s kapacitou 3000 mAh. Na zadnej strane sa nachádza duálny fotoaparát s rozlíšením 16 a 20 MP a na poriadne selfie je tu až 20 MP predný snímač. Cena limitovanej edície je zhruba 525 dolárov a začne sa v Číne predávať 18.augusta. Neskôr sa má smartfón dostať aj do Tajwanu, na Nový Zéland a do Austrálie. Na niečo sme zabudli? Nuž, Španielsko (a Európa) zatiaľ na oficiálnom zozname nie je…

Zdroj: pocketnow.com

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+