MojAndroid

Ak ste si mysleli, že práve ten váš smartfón je krehký a tenký, tak ste sa skutočne mýlili. Mnohí výrobcovia sa zameriavajú práve na to, aby predstavili čo najtenší smartfón s Androidom.

Podobne k celému procesu vývoja pristúpila aj čínska spoločnosť OPPO (na úkor výdrže batérie?), ktorá predstavila teaser smartfónu s hrúbkou len 6,65 milimetra! Tento telefón sa tak stal najtenším smartfónom na svete. Dostupný pre trh by mal byť už čoskoro, no pravdepodobne bude určený len pre Čínu.

V súčasnej dobe je držiteľom „rekordu“, v hrúbke smartfónu, spoločnosť Huawei so smartfónom Ascend P1 S, ktorý bol predvedený na CES 2012. Tento smartfón má hrúbku len o tri stotiny milimetra vyššiu – 6,68 milimetra.

Podľa fotografie nedokážeme určiť presné parametre, najviac by nás však zaujímala batéria. Taktiež môžeme predpokladať, že OPPO smartfón bude určený pre spotrebiteľov s obľubou Androidu. Naznačujú to tlačidlá na prednej strane pod displejom.

Zdroj, foto: Engadget

26.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+