MojAndroid

Športové kluby sú ako forma reklamy pre veľké spoločnosti veľmi zaujímavé. Príkladom môže byť napríklad HTC, ktoré nahradilo Sony na poste partnera pre UEFA a ich Ligu majstrov a Európsku ligu. Ďalším dôkazom môže byť aj ešte len pred niekoľkými hodinami podpísaná zmluva medzi firmou Oppo a jedným z najznámejších futbalových klubov na planéte – FC Barcelona.

Veľmi sa tešíme na spoluprácu so spoločnosťou Oppo a veríme, že toto partnerstvo vyvolalo vzrušenie aj u našich fanúšikov po celom svete. Ako jedna z vedúcich mobilných spoločností na svetovom trhu, ktorá si zakladá na umeleckosti a inovačných technológiách v mobilných zariadeniach, je Oppo vítané v Barcelone viac ako doma. – povedal CEO FC Barcelona Ignacio Mestre.

Oppo podpísalo so španielskym klubom partnerskú zmluvu na 3 roky a stalo sa tak oficiálnym mobilným partnerom FC Barcelona až do roku 2018. Finančné detaily dohody neboli zverejnené, no vieme, že Oppo touto zmluvou získa veľké logo na štadióne Nou Camp, bude mať na starosti stretnutia s fanúšikmi a jeho logo sa objaví aj na tímovom oblečení a športových pomôckach klubu.

Zdroj: AndroidCentral

18.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+