MojAndroid

Ako sme vás v poslednej dobe niekoľkokrát informovali, čínska spoločnosť Oppo chystá predstavenie svojej novej vlajkovej lode, smartfónu Oppo N3. Má k nemu dojsť už 29. októbra a zvláštnosťou N3 má byť otočný fotoaparát. Tým je síce vybavený aj súčasný model N1, ale v prípade N3 nebude potrebné otáčať fotoaparát ručne, ale postará sa o to malý motorček.

Náš tip
OPPO N3 bude mať otočnú kameru s motorčekom

Spoločnosť teraz zverejnila ďalší náznak toho, čo nás pri predstavení čaká. Jedná sa o fotografiu, na ktorej je za červeným závesom schovaný nový Oppo N3, ale okrem neho na nej vidieť aj ďalší smartfón, o ktorom sa doteraz nič nehovorilo. Bude to Oppo N3 Mini?

Oppo-October-29-teasers

S určitosťou sa to samozrejme povedať nedá a o tomto telefóne prakticky nič nevieme, čínska webstránka CNBeta však prišla s informáciou, podľa ktorej sa má jednať o telefón s „najtenším vzhľadom na svete“. V najtenšom bode by mal mať hrúbku len okolo 4 milimetrov, čo je skutočne neuveriteľná hodnota, najmä ak prihliadneme k faktu, že 3,5 mm má jack konektor na pripojenie slúchadiel.

V súčasnosti je najtenším smartfónom na svete Gionee Elife 5.1, ktorý má hrúbku naozaj len 5,1 mm a je zapísaný aj v Guinessovej knihe rekordov. Keďže aj v jeho prípade sa jedná o neuveriteľne tenký smartfón, je ťažko predstaviteľné, že v Oppo by vedeli z hrúbky ubrať ešte ďalší milimeter. Navyše, pred predstavením Oppo Find 7 sa hovorilo, že bude mať až 50 MPix snímač, nakoniec však z toho bol len 13 MPix fotoaparát so schopnosťou spájať menšie snímky do jedného väčšieho celku.

Náš tip
Oppo N3 bude poháňať Snapdragon 805, poznáme aj ďalšie špecifikácie

Náš tip
Oppo N3 má byť vyrobený z materiálov používaných v kozmonautike, bude mať nové chladenie

Na odhalenie skutočnosti si teda ešte musíme pár dní počkať. O novom Oppo N3 a jeho prípadnej miniverzii vás samozrejme budeme informovať.

Zdroj: phonearena.com

24.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+