MojAndroid

Oppo už budúci mesiac predstaví smartfón, ktorý má predstavovať revolúciu v robení selfie fotografií. Podobne ako jeho predchodca, aj Oppo N3 má totižto disponovať špeciálnym otočným mechanizmom, ktorý má umožniť použiť hlavný fotoaparát na zadnej strane aj pre vytváranie tzv. selfies. To ako by mohol vyzerať sme mohli vidieť ešte minulý týždeň a hoci jeho finálna podoba stále nie je potvrdená, už teraz vieme, že pôjde o niečo špeciálne. Dokazujú to aj nové dostupné informácie, ktoré naznačujú použitie vysokoodolných a ľahkých materiálov využívaných najmä pri letoch do vesmíru. Vzhľadom na to, že v tejto oblasti sa používa mnoho rozličných zliatin a kovov, nevieme presne povedať o aký druh materiálu pôjde.

oppo-n3-metal

Iné dohady hovoria o použití nového chladiaceho systému, ktorý má byť na Oppo N3 použitý po prvýkrát. Podľa dostupných informácií má výrobca miesta s najväčším tepelným vyžarovaním pokryť špeciálnym materiálom, ktorý teplo odvedie preč. Ako bude nový systém efektívny samozrejme nevieme povedať, každopádne v nás ale necháva pocit očakávania, čo nové vlastné Oppo prinesie. Dozvedieť by sme sa to mali už čoskoro.

oppo-n3-cooling

Zdroj: phonearena

23.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+