MojAndroid

Vlajková loď Oppo N1 zaujala pozornosť fanúšikov Androidu už počas predstavenia v septembri. Pravdepodobne najväčšou odlišnosťou od smartfónov ostatných značiek je 13 MPx fotoaparát, ktorý je možné otáčať vo vrchnej časti zariadenia a taktiež aj dotyková časť na zadnej strane zariadenia. Až doposiaľ však neboli dostupné žiadne informácie o tom, na akých trhoch sa zariadenie objaví a teda či sa dostane aj do Európy. Nové správy však naznačujú, že Oppo N1 sa dostane na západný trh koncom novembra.

oppo N1_2

Tieto konkrétne informácie však nepochádzajú  priamo od spoločnosti Oppo, ale z prezentácie CyanogenMod tímu, ktorý by mal mať k údajom tohto typu prístup vzhľadom na vzájomnú spoluprácu oboch spoločností. Oppo N1 bude totižto prvým smartfónom, ktorý ponúkne možnosť vybrať si CyanogenMod ako predinštalovaný systém pri kúpe zariadenia.

Zatiaľ čo budeme čakať oficiálne potvrdenie týchto správ, môžete sa zapojiť do programu “N1 Pioneers”, kde sa s veľkou dávkou šťastia dostanete do skupiny desiatich technologických fanúšikov, ktorí budú mať ako prví možnosť vyskúšať si Oppo N1 a zakúpiť si ho za cenu 99 dolárov. Viac informácií sa dozviete na tejto stránke.

Zdroj: intomobile

24.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+