MojAndroid

Špeciálne edície smartfónov nie sú v tomto svete ničím výnimočným. V minulosti ich predstavil napríklad Samsung ako “Ironman” edíciu vtedajšej vlajkovej lode S6 Edge alebo “Injustice” edíciu S7 Edge. Poprípade aj modely od ďalších výrobcov ako LG Prada 3.0, Blackberry a ich Porsche dizajn a rôzne ďalšie.

Spoločnosť Oppo v minulosti priniesla tiež limitovanú edíciu ich smartfónu. Uskutočnilo sa tak v roku 2015 keď sa stala oficiálnym mobilným partnerom klubu FC Barcelona. Jednalo sa o model F1 Plus. Okrem tradičných farieb katalánskeho veľkoklubu mal smartfón logo z 18-karátového zlata na zadnej strane.

Ako sme sa dozvedeli. Nejedná sa o poslednú “barcelonskú” edíciu od tohto výrobcu. Oppo plánuje predstavenie ďalšej špeciálnej edície na 8. augusta.

Podľa predbežných informácii sa bude jednať o verziu modelu R11, s ktorým sme Vás zoznámili aj v našom článku. Na základe obrázku k predstaveniu môžeme predpokladať, že smartfón bude opäť vo farbách klubu. Bohužiaľ žiadne ďalšie detaily neboli zverejnené.

Dobré však je, že nebudeme dlho čakať a potrebné informácie sa dozvieme o pár dní. Akú verziu a od ktorého výrobcu by ste privítali?

Zdroj: Android Central

7.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+