MojAndroid

Oppo novú verziu svojej nadstavby pre operačný systém Android s názvom ColorOS 6 predstavilo v novembri minulého roka. Nuž, tá sa zatiaľ nenachádza na žiadnom zariadení. S určitosťou však nebudeme čakať dlho a dočkáme sa aktualizácie na túto verziu pre vybrané smartfóny tohto výrobcu.

Pre mnohých prívetivá novinka

Keď ColorOS 6 dorazí na zariadenia Oppo, svojich používateľov poteší veľmi milou novinkou. Áno, domovský launcher priamo od Oppo bude po novom disponovať možnosťou zapnúť menu s aplikáciami, ak sa tam teda nebude nachádzať hneď natívne. Čínsky výrobca si pravdepodobne všíma, že mnohí jeho používatelia na telefóny inštalujú alternatívny launcher len kvôli tomu, že ten predvolený neobsahuje “app drawer”, teda už spomínané menu so všetkými nainštalovanými aplikáciami. Táto informácia sa rozšírila na oficiálnych fórach dcérskej spoločnosti Realme (podporované zariadenia tejto značky taktiež dostanú ColorOS 6 s týmto menu). ďalšie správy hovoria o dodatočnej optimalizácii integrovaného webového prehliadača. Počas používania tohto prehliadača bude spotreba energie nižšia, oproti ostatným webovým prehliadačom z Obchodu Play (vrátane Google Chrome).

Ďalšie články k téme “Oppo”:

Náš tip
Oppo si patentovalo dieru v displeji, ktorú skryje v ikone
Náš tip
Oppo predstavilo 10-násobný optický zoom a lepší snímač odtlačkov v displeji
Náš tip
Realme U1 je prvým smartfónom s procesorom Helio P70
9.2.2019
Zdroj: gsmarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+