MojAndroid

Ako už býva zvykom, slovenskí operátori každoročne pred Vianocami lákajú na nové paušály, smartfóny a špeciálne zľavy. Inak tomu nie je ani tento rok. Všetci štyria operátori už svoje vianočné ponuky stihli predstaviť.

Každý operátor na to ide trochu inak. Ponúk je viacero a nie je jednoduché sa v nich vyznať. Tento článok je akýmsi sumárom toho, čo operátori ponúkajú, nesnaží sa povedať, ktorá ponuka je najlepšia. To, pre akého operátora sa zákazníci rozhodnú, závisí hlavne od ich preferencií. A tie môže mať každý iné.

Orange

Vianočná ponuka oranžového operátora odštartovala už 25. októbra. Zákazníci, ktorí si od 25. októbra vyskladajú svoj balík Love v 2-kombinácii z paušálu Go a pevného internetu, získajú extra bonus vo výške 100 eur na nákup zariadení z bohatej ponuky Orangeu.

Okrem toho Orange rozdáva 10 GB dát mesačne. Získať ich môžu zákazníci, ktorí si s paušálom zakúpia aj nejaké zariadenie. Dáta budú platné 6 mesiacov. Pre používateľov služby Navzájom zadarmo pripravil operátor 3 GB dát. Ponuka platí pre všetkých členov skupiny po dobu 6 mesiacov.

Náš tip
Orange Vianoce prinášajú dáta navyše či bonusy na zariadenia

Najpredávanejšie Android smartfóny v Orange

Zákazníci Orange dostanú predĺžené obdobie, počas ktorého môžu využívať mesačne 10 GB dát zadarmo. Z pôvodných 6 mesiacov operátor predlžuje túto dobu až na 24 mesiacov. Ponuka platí pre všetkých, ktorí si k svojmu hlasovému paušálu Go 30 € a vyššiemu vyberú niektoré zo zariadení.

Po novom tak zákazníci s paušálom Go 30 € dostanú namiesto 4 GB až 14 GB dát. Pri Go 40 € to bude 20 GB namiesto desiatich a v prípade paušálu Go 65 € budú mať spolu k dispozícii až 30 GB.

Telekom

Telekom vo svojej vianočnej ponuke láka najmä na “Vianočné dvojičky”. Ide o zaujímavé kombinácie smartfónov, hodiniek a stavebnice LEGO:

• 2x nový smartfón: Samsung GALAXY A70 + GALAXY A10
• Hodinky + smartfón: Samsung GALAXY Watch + GALAXY A10
• Smartfón + LEGO: Samsung GALAXY A40 + LEGO

Okrem toho nájdete vo vianočnej ponuke ružového operátora zariadenia, ktoré veľmi so smatfónmi nesúvisia. Ide napríklad o smart kávovar Krups Evidence EA892D10, robotický vysávač iRobot Roomba i7, 4K televízor od Samsungu či Play Station Pro. Telekom tiež znížil ceny vybraných smartfónov.

Náš tip
Vianočný Telekom s dvojičkami, hardvérom či novou Motorolou one macro

Najpredávanejšie Android smartfóny v Telekome

Okrem toho prináša Telekom nový benefit pre členov skupiny Magenta 1. Od 15. novembra 2019 budú môcť darovať svoje extra Magenta 1 dáta z paušálu ÁNO ďalším členom skupiny.

Ako to funguje?

Zákazníci s paušálmi ÁNO majú každý mesiac vďaka Magenta 1 dáta navyše. Napríklad pri ÁNO L má zákazník 10 GB štandardných dát a za to, že je členom skupiny Magenta 1, získava ešte 5 GB dát navyše.

Tieto dáta navyše budú môcť zákazníci darovať v skupine ostatným členom. Zákazník môže darovať minimálne 100 MB dát, resp. darovať ich po násobkoch 100 MB, t.j. 200 MB, 300 MB atď. Dáta je možné darovať ostatným členom v skupine, či majú paušály ÁNO, Happy, Bez záväzkov alebo aj predplatené karty Easy.

Ako dlho platia dáta?

  • pri Easy kartách 30 dní
  • pri Happy platia do konca zúčtovacieho obdobia
  • pri ÁNO a Bez závazkov platia do konca nasledujúceho zúčtovacieho obdobia

O2

O2 odpálilo vianočnú ponuku vo veľkom štýle, predstavením úplne nových SMART Paušálov. K dispozícii je 5 paušálov, ktoré majú jedno spoločné. Volania, SMS aj MMS sú neobmedzené.

BielyModrýStriebornýZlatýPlatinový
Cena15 eur20 eur25 eur30 eur50 eur
Volania, SMS a MMSNeobmedzenéNeobmedzenéNeobmedzenéNeobmedzenéNeobmedzené
Množstvo dát0 GB1 GB3 GB10 GB25 GB
Dáta navyše0 GB10 GB na 1 aplikáciu20 GB na 2 aplikácie30 GB na 3 aplikácie40 GB na 4 aplikácie

Okrem toho je v paušáloch k dispozícii extra objem 10 GB dát na vybrané internetové služby. Zákazníci tak napríklad pozeraním YouTube videí, prípadne počúvaním hudby prostredníctvom služby Tidal neprichádzajú o svoje dáta, ktoré majú v paušáli. V závislosti od ceny paušálu si môžu vybrať 1 – 4 aplikácie, ku ktorým dostanú 10 GB dát.

K dispozícii sú ešte aj prémiové služby, ktoré zahŕňajú predplatné služieb HBO GO, Tidal, SME alebo Denník N.

Náš tip
O2 SMART Paušál: Neobmedzené hovory, SMS, MMS a dáta navyše už od 15 eur

4ka

Vianočná ponuka nášho najmladšieho operátora sa od tej klasickej veľmi nelíši. Teda takmer vôbec. Za 20 eur získate neobmedzené volania, SMS a aj dáta (300 GB). Najlacnejší paušál za 8 eur mesačne zahŕňa 100 minút/SMS a 10 GB dát. Keď sa zmierite so slabším pokrytím, určite budte spokojní. Avšak aj 4ka si predsa len nejakú novinku na Vianoce pripravila.

Novinkou je DENNÉ NEKONEČNO. Zákazník získa 10 GB dát na 1 deň len za jedno euro. Dáta je možné čerpať na celom Slovensku a taktiež v EÚ. Ponuka je k dispozícii od 9. 10. 2019.

Náš tip
Denné nekonečno: 4ka prináša 10 GB dát za jedno euro na 24 hodín

Tesco Mobile rozdáva dáta na 10 mesiacov zdarma

Virtuálny operátor Tesco Mobile si pri príležitosti 10-ročného pôsobenia na trhu pripravil akciu v podobe balíčku Internet1500 na 10 mesiacov úplne zadarmo. Stačí si v období od 5. novembra 2019 do 31. januára 2020 aktivovať predplatenú kartu Bodka.

Náš tip
Tesco mobile oslavuje 10 rokov a rozdáva dáta zdarma

Vianočná ponuka ktorého operátora sa vám páči najviac?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
8.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+