MojAndroid

Včerajšia zaujímavá situácia medzi spoločnosťami 4ka a Telekom nebola jedinou, o ktorú sa naši operátori v posledných dňoch postarali. Ďalšie podpichovanie prišlo zo strany spoločnosti Telekom na úkor operátora O2, ktorý ale zobral všetko pomerne zľahka. Všetko to začalo tým, keď si generálny riaditeľ spoločnosti O2 Peter Gažík nechal na hlavu nastriekať logo O2. Na sieti Twitter zverejnil okrem fotografie aj príspevok s hashtagom #nicniejenemozne, ktorý začal Telekom pred nejakým časom používať vo svojej reklamnej kampani.

Operátor Telekom rýchlo reagoval a do O2 poslal Šampón proti vypadávaniu siete. Na Twitteri o tom informoval výkonný riaditeľ Telekomu Dušan Švalek, ktorý v príspevku označil aj Petra Gažíka. Ten ale tiež neostal chladným a na sieti sám zverejnil príspevok s darčekom od svojho konkurenta.

Hoci celá výmena príspevkov a darčekov má trochu štipľavý podtón, nejde o žiaden škandál ani nič podobné. Operátori sa zachovali vkusne a bude zaujímavé sledovať, aké ďalšie techniky využijú na podpichnutie svojej konkurencie.

Zdroj: Twitter 1, 2, 3

4.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+