MojAndroid

Po teroristickom útoku vo Francúzsku, ktorý si vyžiadal najmenej 129 obetí, sa mnohí slovenskí občania báli o svojich známych v Paríži a kontaktovali ich všetkými dostupnými komunikačnými kanálmi. Pohotovo na to reagovali operátori nielen vo svete, ale aj na Slovensku a v obmedzenom čase ponúkajú bezplatné volania do a z Francúzska. Okrem iného o tom informovali na sociálnych sieťach operátori Orange a Telekom. O2 a 4ka ponúkajú do zahraničia hovory za bežné katalógové ceny.

Náš tip
Mobil pri útokoch v Paríži zachránil život mladému mužovi

Milí zákazníci, dovoľujeme si vyjadriť našu solidaritu zákazníkom, kolegom, partnerom a všetkým ľuďom v Paríži. Z dôvodu…

Posted by Orange on 15. november 2015

Vážení zákazníci, dovoľte nám vyjadriť úprimnú ľútosť a solidaritu obyvateľom Paríža.Vieme, že mnohí z vás máte vo…

Posted by Telekom SK on 15. november 2015

Okrem operátorov pohotovo zareagovali Google a Skype. Google ponúka bezplatné hovory do Francúzska a z Francúzska do celého sveta cez Hangouts a bezplatne môžete telefonovať známym aj cez Skype. Facebook zas prináša funkciu, ktorá vám umožní zistiť, či sú vaši známi v poriadku. O tom, že je dobré so sebou nosiť mobil, sa presvedčil aj jeden z účastníkov útoku, ktorému Samsung Galayx S6 Edge zachránil život.

16.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+