MojAndroid

Pri príležitosti druhého výročia prináša operátor Juro novinky v rámci svojho programu. Nové a lákavé vylepšenia sú pripravené nielen pre stálych, súčasných zákazníkov, ale aj pre nových zákazníkov, ktorí stále zvažujú svoj nový mobilný program.

Náš tip
Operátor Juro: Všetko čo by ste mali vedieť

Juro a novinky

Pre súčasných zákazníkov je k dispozícii možnosť bonusového kreditu. Pri nasledujúcich štyroch dobitiach bude každému zákazníkovi pripísaný kredit navyše a to až do výšky 100% hodnoty dobitia. Prvé dobitie prinesie bonus 25%, druhé dobitie 50%, tretie následne 75% a štvrté až 100%. Čím vyššiu sumu si zákazník dobije, tým vyšší bude aj jeho bonus. Maximálna výška bonusu je však obmedzená na sumu 25 eur. Bonusový kredit si môžu zákazníci vybrať do konca júna 2018.

Juro však prináša akciu aj pre nových zákazníkov. Kredit na novej SIM karte bude znížený na hodnotu 2 eurá. To bude zároveň aj suma, ktorú budete musieť za novú SIM kartu zaplatiť. Pri tejto SIM karte však nový zákazník dostane tiež dvojcentovú tarifikáciu na hovory, SMS správy či dáta.

3.2.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+