MojAndroid

Opera plánuje zaviesť svoj mobilný prehliadač Touch aj do iOS zariadení, a to už budúci mesiac. Na Android zariadeniach však už Opera Touch beží a prináša na tejto platforme vylepšenia a nové funkcie.

Posledná aktualizácia priniesla dlho očakávanú tmavú tému, ktorá je v súčasnosti vcelku populárna, a tiež opravy chýb či vylepšenia v oblasti stability prehliadača.

Na to, aby používateľ aktivoval tmavú tému, nie je potreba zložité nastavenia. Stačí len jednoducho prejsť v menu do možnosti Nastavenia a povoliť možnosť “Dark theme”. Touto možnosťou tmavú tému kedykoľvek jednoducho aj vypnete. Je potreba si však uvedomiť, že niektoré webové stránky tmavú tému nepodporujú, takže aj po jej aktivovaní zmenu neuvidíte, väčšina s ňou však “nemá problém”.

Okrem spomínanej opravy chýb a vylepšení stability bolo zrejme pridanie tmavej témy jediným dôvodom na vydanie aktualizácie. Ak používate Opera Touch, je treba navštíviť Obchod Play a stiahnuť si najnovšiu verziu prehliadača pre Android.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

25.9.2018
Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+