MojAndroid

Opera Max včera obdržala významnú aktualizáciu, ktorá priniesla niekoľko užitočných funkcií. Pridané boli základné VPN možnosti, novší dizajn a niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu pri šetrení dát. Po novom Opera Max spotrebuje menej dát aj pri používaní Facebooku a to vďaka novej webovej aplikácii.

Ak často využívate VPN alebo Facebook v prehliadači, tak tento update vás určite poteší. Avšak najvýznamnejšou novinkou vo verzii 3.0 sú pravdepodobne nové personalizované odporúčania pre šetrenie dát. Tieto odporúčania od Opery sa nazývajú “smart assistant” a ukážu vám, koľko dát spotrebovali všetky vaše nainštalované aplikácie. Okrem toho vám tento asistent navrhne tipy ako zredukovať množstvo dát na minimum. Pre používateľov, ktorí nie sú obdarení veľkým balíčkom dát, je táto aplikácia “must-have”.

Ak ešte nepoužívate Operu Max, tak si ju môžete stiahnuť pomocou odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

7.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+