MojAndroid

Používate prehliadač súborov vo vašom Android smartfóne? Máte radi šikovné slovenské Android aplikácie? Jednou z možností je prehliadač súborov práve zo slovenskej dielne. Nesie názov Open it! a vy môžete využiť špeciálnu limitovanú akciu pre bezplatné stiahnutie “Pro” verzie aplikácie.

Viac aplikácií v jednej

Aplikácia Open it! nie je len takým obyčajným prehliadačom súborov. Okrem zobrazenia súborov vo vašom smartfóne, pamäťovej karte alebo iných úložiskách dokáže aj priamo otvárať vaše súbory v rámci aplikácie. K dispozícii je prepojenie s vašim PC zariadením, podpora rootnutých Android zariadení či jednoduchá tvorba poznámok. Okrem toho môžete jednoduchým gestom vymazať prebytočné súbory. Rovnako tak nechýba prehľad o systémových aplikáciách či procesoch.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 32. týždeň 2017

V rámci nastavení je možné zvoliť výmenu témy či farby, zobrazenie veľkosti súborov či veľkosti priečinkov a zobrazenie náhľadov či skrytých súborov. Nechýba povolenie “root” módu alebo nastavenie PIN kódu na ochranu vašich súborov.

Platená “Pro” verzia v dočasnej akcii zadarmo

Aplikácia Open it! je dostupná na stiahnutie v Obchode Play bez ďalších poplatkov úplne zadarmo. Bezplatná verzia však obsahuje početné množstvo reklám. Verzia “Pro” je k dispozícii za poplatok 2,39 eur. V aktuálnej akcii je však platená “Pro” verzia aplikácie dostupná zadarmo a to až do 18. augusta 2017, konkrétne do 23:59. Ak máte o aplikáciu záujem, tak neváhajte a poponáhľajte sa!

Používate prehliadač súborov vo vašom Android smartfóne? Aký prehliadač súborov je váš obľúbený? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom :-)

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 2,39 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 2,39 €
17.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+