MojAndroid

Online televízia od Swanu prešla veľkými zmenami koncom minulého roka, kedy spoločnosť predstavila aktualizovanú aplikáciu SWAN GO. Tu si teraz môžete objednať aj cez web stránky spoločnosti.

SWAN GO pre svojich zákazníkov poskytuje až 33 TV kanálov, ktoré môžu mať za poplatok začínajúci na 3,99€ mesačne a sledovať ich až na 3 zariadeniach súčasne. Táto cena platí pri 24 mesačnej viazanosti. Ak sa rozhodnete službu využívať bez viazanosti, tak vás vyjde na 4,99€ mesačne. Ponuka platí pre všetkých, nových aj súčasných zákazníkov.

Verzia: 3.08
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.08
Aktuálna cena: Zdarma

Okrem bežného sledovania TV, môžete prostredníctvom aplikácie a služby SWAN GO sledovať seriály, filmy a relácie aj z TV archívu. Za 1,99€ mesačne, si môžu zákazníci pozrieť akýkoľvek program. 7 dňový archív aktuálne podporuje 19 televízií. Okrem toho, vítaným bonusom je aj podpora služby Chromecast, ktorá umožní streamovať video priamo do TV a užiť si tak programy na väčšej obrazovke.

Náš tip
SWAN GO: Otestovali sme mobilnú televíziu do vrecka od SWANu

8.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+