MojAndroid

Žijeme v 21. storočí a tomu zodpovedajú aj možnosti, ktoré nám ponúkajú naše mobilné zariadenia. Zatiaľ čo v minulosti bolo vybavenie poistenia otázkou pol dňa vybavovania po úradoch, dnes sa dá všetko vybaviť rýchlo a jednoducho priamo z vášho mobilného zariadenia. Stačí, aby ste vedeli všetky potrebné údaje a boli pripojení na internet.

Mobilná aplikácia alebo prispôsobená webstránka

Väčšina slovenských poisťovní má dnes pre svojich klientov pripravenú mobilnú aplikáciu alebo špeciálne navrhnutý web pre mobilné zariadenia. Vytvorenie novej poistky alebo upravenie tej existujúcej tak už nemusí byť pre nikoho stresujúce a dá sa vybaviť takmer odkiaľkoľvek priamo zo smartfónu alebo tabletu.

aplikacie-titulka

Hlasujte za najlepšie online funkcie poisťovní a vyhrajte!

O tom, že slovenské poisťovne myslia moderne a ponúkajú svoje funkcie aj online, na webe alebo v mobilnej aplikácii, sa môžete presvedčiť v ankete Smart Poisťovňa 2016. Stačí, aby ste zahlasovali za najlepšiu komerčnú a zdravotnú poisťovňu a za najlepšiu mobilnú aplikáciu poisťovne, a môžete sa zapojiť do súťaže o smartfón HTC 10 v hodnote 600 EUR a navigácie Sygic v hodnote 80 EUR!

smart-poistovna-2016-vyhra

Anketu Smart Poisťovňa 2016 organizuje web MôjAndroid.sk v spolupráci s portálom Refresher.sk

12.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+