MojAndroid

Predstavujeme náš nový online katalóg slovenských a českých Android aplikácií, ktorý je dostupný na stránke MojAndroid.sk. Náš portál sa pravidelne venuje recenziám a tipom na slovenské a české Android aplikácie. V mesiaci júl sme spustili našu prvú Android aplikáciu, ktorá obsahuje katalóg SK & CZ Android aplikácií. Aplikácia bola prvý mesiac exkluzívne pre zariadenia Samsung, od augusta je naša aplikácia dostupná pre všetky Android telefóny a tablety.

Dnes oficiálne predstavujeme aj online verziu katalóg slovenských a českých aplikácií. Na našej stránke nájdete prehľadne zoradené všetky aplikácie, ktoré sme pre vás počas nášho dvojročného pôsobenia napísali a odskúšali.

Aplikácie sú prehľadne zoradené podľa kategórií, pri ktorých sa zobrazuje aj aktuálny počet pridaných aplikácií. Aplikácie je možné prehľadne roztriediť podľa vlastných kritérií: kategórie, slovenské a české aplikácie, zadarmo a platené.

Katalóg obsahuje viac ako 200 aplikácií, väčšina pochádza od slovenských developerov. České aplikácie postupne pridávame. Každý týždeň pre vás aktualizujeme našu databázu o nové aplikácie a pripravujeme aj TOP 10 Android aplikácií a hier, ktoré spoločne vyberáme a odporúčame si nainštalovať. Odkaz do katalógu nájdete aj priamo v našom menu v časti KATALÓG = SLOVENSKÉ A ČESKÉ ANDROID APLIKÁCIE.

V prípade, že máte záujem poslať nám tipy na ďalšie slovenské a české Android aplikácie, pošlite nám email na MojAndroidSK(zavináč)gmail.com. Ďakujeme.

Ak si želáte mať zoznam všetkých aplikácií v mobile, stiahnite si našu appku priamo z Google Play Store.

11.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+