MojAndroid

Niektorí výrobcovia zvyknú vydávať aplikácie, ktoré uľahčia migráciu dát používateľa na smartfón z ich dielne. Príkladom je Move to iOS od Apple, ktorý pomáha pri prechode z Androidu na smartfón s iOS. Aktuálnou novinkou je aj aplikácia z dielne OnePlus s názvom OnePlus Switch. Jej úlohou je, ako inak, pohodlný presun dát do OnePlus smartfónu.

Verzia: 1.1.0.180208220002.9af300a
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0.180208220002.9af300a
Aktuálna cena: Zdarma

Aplikácia má veľkosť skoro 9 MB a má sa postarať o bezpečný prenos kontaktov, správ, fotografií, videí, zvukových súborov i aplikácií. Podľa výrobcu je celý proces pomocou aplikácie náramne jednoduchý. Na jej rozbehnutie potrebujete však minimálne Android 5.0 Lollipop. Potom je potrebné pripojiť svoj starý aj nový smartfón k WiFi a vybrať zo starého dáta, ktoré chcete preniesť do nového OnePlus. Proces môžete sledovať skrze jednoduchú animáciu s informáciami o čase.

Využili ste už podobné aplikácie na prenos dát zo smartfónov? Ako postupujete pri zmene smartfónu? Dajte nám vedieť v komentároch, pomôžete tým aj ďalším čitateľom.

Zdroj: gizmochina.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+