MojAndroid

Spoločnosť OnePlus priniesla novinku, ktorá určite poteší budúcich zákaznikov. Výrobca totiž ruší poplatky za poštovné pri všetkých objednávkach nad 100 EUR, resp. približný ekvivalent tejto sumy v celom svete. V praxi to znamená, že ak si objednáte ktorýkoľvek z telefónov výrobcu, nebudete už viac platiť aj za poštu.

Náš tip
RECENZIA OnePlus X: Prémiový smartfón v rozumnej cene a výbave

OnePlus X

Samozrejme, ponuka platí aj vtedy, ak si objednáte množstvo príslušenstva s celkovou cenou nad 100 EUR, no takéto objednávky budú skôr raritou a nastavená minimálna cena objednávky je určená skôr pre tých zákazníkov, ktorí si chcú skutočne objednať nový telefón. Ide tak o ďalší z rozumných krokov spoločnosti, ktorý môže priblížiť jej telefóny ešte väčšej skupine potenciálnych zákazníkov. Práve od dnes do štvrtku je možné kúpiť si vlaňajšie modely bez akejkoľvek pozvánky a odteraz aj bez poštovného priamo zo stránky OnePlus.net. Ak ste doteraz uvažovali nad kúpou niektorého telefónu od čínskeho výrobcu a neboli ste presvedčení, práve teraz máte najlepšiu príležitosť sa rozhodnúť.

Náš tip
RECENZIA | OnePlus 2: Zabijak vlajkových lodí v druhom vydaní

Zdroj: OnePlus via phandroid

19.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+