MojAndroid

OnePlus je určite jednou z najúspešnejších mladých značiek na trhu výrobcov smartfónov. Na rozdiel od iných značiek vydáva každý rok na jar len jeden top model, ktorý na jeseň dostane svoju vylepšenú verziu s príponou T. Tento rok to bol OnePlus 6, ktorý sa prednedávnom dočkal upgradu v podobe OnePlus 6T. Telefóny OnePlus ponúkajú špičkové parametre za rozumnú cenu pod 600 eur a najnovšia aktualizácia softvéru im prináša ďalšie vylepšenie – roaming pre mobilné dáta bez nutnosti.

OnePlus Roaming je súčasťou najnovšej aktualizácie Open Beta 7 pre model OnePlus 6. Dostupný by mal byť neskôr aj pre model OnePlus 6T. Dostupnosť pre OnePlus 5/5T a OnePlus 3/3T nie je známa. Podstatou tohto roamingu je, že umožní využívať mobilné dáta v zahraničí (nie telefónne hovory) bez nutnosti SIM karty. Zoznam podporovaných krajín a ceny balíčkov zatiaľ nie sú známe. OnePlus roaming nájdete v Nastaveniach v zložke Wi-Fi & Internet. Open Beta 7 prináša aj funkciu Video Enhancer, ktorá vylepšuje farby prehrávaného videa. Telefón tiež po novom zavibruje pri ukončení hovoru a používateľ môže priradiť preferovanú sim kartu pre kontakty a skupiny v telefónnom zozname.

Náš tip
OnePlus 6T dostáva aktualizáciu na OxygenOS 9.0.5
20.11.2018
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+