MojAndroid

Určite si spomínate na pomerne komplikovaný spôsob nákupu smartfónov značky OnePlus. Či už išlo o formu pozvánok alebo čakanie na druhú vlnu zariadení, systém predaja bol trochu nepraktický. Teraz prináša spoločnosť OnePlus nový systém s názvom “Referral Program,” ktorý má priniesť pár praktických noviniek spojených s nákupom napríklad pripravovanej vlajkovej lode OnePlus 5.

Náš tip
Nová vlajková loď sa bude oficiálne volať OnePlus 5. Má prísť s duálnym fotoaparátom

Informácie o novom programe boli zverejnené na fórach spoločnosti OnePlus. Ak by ste mali záujem o nový smartfón, po zakúpení získate jedinečný odkaz. Tento odkaz môžete zdieľať vašim priateľom či známym. Tí môžu s využitím tohto odkazu získať automaticky zľavu 20 eur z príslušenstva podľa vlastného výberu. Vaše výhody prichádzajú v podobe čakacej doby maximálne 30 dní a získanie špeciálnych 100 bodov z nového systému “Referral Program.”

Náš tip
OnePlus 5 bude mať snímač odtlačkov vpredu, nebude chýbať ani Snapdragon 835

Tieto body si môžete odkladať a využiť pri kúpe nejakého ďalšieho smartfónu alebo príslušenstva. Využiť ich môžete aj napríklad ako zľavu pri poplatku za dopravu. Navyše môžete získať nejaké ďalšie promo predmety ako tričká či vaky od spoločnosti OnePlus. Musíte však vlastniť spomínaný unikátny odkaz. Najväčším plusom ostáva, že zariadenie získate oficiálnou cestou priamo od spoločnosti OnePlus a nemusíte tak využívať prípadné menej výhodné ponuky od obchodníkov tretích strán.

Zdroj: phandroid

27.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+