MojAndroid

OnePlus predstavil OnePlus Nord 2 x Pac-Man Edition. Je to redizajnovaný OnePlus Nord 2 obohatený o nové používateľské rozhranie, špeciálnu zadnú stranu a iné detaily. Správu priniesol portál GizmoChina.

OnePlus Nord 2 x Pac-Man Edition so svietiacou zadnou stranou

Spoločnosť OnePlus v spolupráci s Bandai Namco (známym vydavateľom hier) vytvorila retro edíciu smartfónu OnePlus Nord 2. Mal by priniesť aj svoj vlastný príbeh, ktorý vysvetlí, ako sa značka Pac-Man ocitla v telefóne OnePlus.

Táto špeciálna edícia prinesie už tradičný rýchly a plynulý OnePlus zážitok, ktorý bude navyše zapamätateľný, zaujímavý a osviežujúci. Okrem výnimočného dizajnu, ktorý tento model prinesie, uvidíme aj špeciálne gamifikované (pozn. herne zamerané) používateľské prostredie. To dokazuje, že si OnePlus dal skutočne záležať na tom, aby priniesol výnimočné zariadenie.

Spomínané gamifikované UI prinesie známe ikonky zo systému OxygenOS, avšak budú trochu herne orientované. Okrem toho uvidíme hrou motivované pozadia, animácie, unikátny filter na fotoaparát a tiež predinštalovanú hru Pac-Man 256. Dokončením hry odomknete ďalší exkluzívny tématický obsah.

OnePlus Nord 2 Pac-Man Edition

Spomenuli sme svietiacu zadnú stranu, tak sa poďme na ňu detailnejšie pozrieť. Telefón bude mať špeciálnu úpravu, ktorá sa skladá z dvoch farebných vrstiev a špeciálneho materiálu. Vďaka tomu uvidíte Pac-Mana aj na zadnej strane mobilu. Na zadnej strane tiež budú elementy, ktoré budú žiariť v tme.

Môžeme sa tešiť aj na špeciálne Easter Eggy (skryté zaujímavosti) a skryté výzvy naprieč systémom. Tie vraj boli vytvorené v nadnárodnej spolupráci rôznych tímov po celom svete.

Hardvérovo však pôjde o rovnaké zariadenie, akým je aj štandardná verzia OnePlus Nord 2. Obsahuje procesor Dimensity 1200, 90 Hz displej, 50 MP hlavný snímač a celé to poháňa 4500 mAh batéria s podporou 65 W nabíjania.

Pac-Manovský model však bude o niečo drahší. Predávať sa bude len variant s 12 GB RAM a 256 GB vnútornej pamäte. V Európe by mala byť jeho cena 529 €, či príde k nám, zatiaľ nevieme.

OnePlus pripravuje telefón na tému Pac-Man

6.11.2021

OnePlus chystá telefón na štýl hry Pac-Man. Je to zaujímavý výber témy, musíme uznať. Zaujíma nás aj to, či bude obsahovať známu hru alebo len tapety, farby a podobne. Správu priniesol portál GSMArena.

Telefón na štýl hry Pac-Man nebude prvý hrou inšpirovaný telefón

Už minulý rok totiž OnePlus priniesol vlajkovú loď 8T s tematikou Cyberpunk 2077. Telefón obsahoval tapety a špeciálnu farebnú úpravu povrchu. Bola to celkom podarená videoherná edícia a tak sme zvedavý na Pac-Manovský telefón.

Tému Pac-Man si vieme domyslieť na základe tweetov, ktorými nás OnePlus teasuje. Vidíme tam smajlíka vidíme tam ovocie v starej, tzv. 8-bitovej grafike. Toto ovocie je tzv. bonusové ovocie v spomínanej hre.

Max Jambor, ktorý je pomerne známy leakster spomína, že pôjde o OnePlus Nord 2 v limitovanej edícii. Vraj okrem vizuálnej úpravy sa môžeme dočkať aj nejakej tej úpravy “pod kapotou”. Znamenať by to malo nový čipset – Snapdragon 778G alebo Dimensity 1200. Okrem zariadenia by sme mali dostať aj tematické príslušenstvo.

OnePlus Nord 2 Pac-Man
OnePlus Nord 2 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Náš tip
OnePlus Buds Z2: TWS slúchadlá s 38-hodinovou výdržou

9.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+