MojAndroid

Ak sa vám páči zabijak vlajkových lodí OnePlus One, tak vás určite poteší správa, že sa toto zariadenie bude dať čoskoro kúpiť aj na Slovensku a v Českej republike. Vedenie spoločnosti plánuje expandovať do ďalších 16 európskych krajín, a okrem Slovenska a Česka si OnePlus One budú môcť zakúpiť z online obchodu aj používatelia z Bulharska, Chorvátska, Cypru, Estónska, Grécka, Maďarska, Írska, Litvy, Lotyšska, Luxemburska, Malty, Poľska, Rumunska a Slovinska.

Oneplus-One-foto-01

Náš tip
RECENZIA | OnePlus One – multifunkčný nástroj za bagateľ

Dátum, kedy OnePlus One bude dostupný z online obchodu s dobierkou aj na Slovensko zatiaľ nie je známy, no vedenie spoločnosti predstaví toto zariadenie 9. marca vo Varšave, 10. marca v Prahe a 12. marca v Budapešti. Spustenie online predaja v našej krajine tak prebehne zrejme už v priebehu prvej polovice marca.

Zdroj: OnePlus

4.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+