MojAndroid

Spoločnosť OnePlus predstavila presne pred rokom svoj prvý smartfón s názvom One. Odvtedy sa komunita fanúšikov tohto zariadenia iba zväčšovala a hoci bol OnePlus One dostupný iba cez pozvánky, našiel si miesto v mnohých domácnostiach. Smartfón, ktorý ponúka 3 GB RAM a výkonný procesor bol predávaný za menej ako 400 EUR, a preto ho mnohí nazývali aj zabijak vlajkových lodí. Veľmi nás teší, že dnes vedenie spoločnosti oznámilo “otvorený predaj” bez nutnosti vlastnenia pozvánky. Už navždy.

Náš tip
RECENZIA | OnePlus One – multifunkčný nástroj za bagateľ

OnePlus One je tak oddnes dostupný na svetovom trhu pre všetkých. To však neplatí o pripravovanom OnePlus Two, ktorý má byť rovnako zo začiatku dostupný iba na pozvánky. Spoločnosť ale tvrdí, že sa z predaja One poučila a vyťaží z toho čo najviac pri predstavení druhej verzie svojho zariadenia. Uvedenie tejto správy dopĺňa OnePlus o zaujímavú akciu – na 24 hodín sprístupní príslušenstvo pre OnePlus One so 75% zľavou. Konkrétne sa zľavy dočkajú ochranné obaly a ochranné fólie. Odteraz tiež bude dostupný pre všetkých bambusový zadný kryt, rovnako bez pozvánky. O konkrétnom dátume predstavenia OnePlus Two spoločnosť zatiaľ neinformovala, no veríme, že sa bližších informácií dočkáme už čoskoro.

Zdroj: OnePlusBlog

20.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+