MojAndroid

Majitelia smartfónu OnePlus One majú dôvod na radosť. Ich telefón totiž v týchto chvíľach získava aktualizáciu so systémom CyanogenOS 13. Ten je postavený na aktuálnom Androide 6.0.1 Marshmallow, čo znamená, že update prináša veľké množstvo vylepšení a noviniek, ktoré tento systém ponúka.

OnePlus One

Vzhľadom na to, že CyanogenOS je iba vylepšením čistého Androidu, majitelia telefónu OnePlus One sa môžu tešiť na novinky v systéme presne tak, ako ich pripravil Google. To znamená všetky výhody režimu Doze, funkcie Google Now on Tap a ďalších vylepšení, ktoré nový systém ponúka. Aj napriek tomu, že OnePlus One je už takmer dvojročný telefón, stále ide o veľmi slušne vybavené zariadenie, ktoré teraz dostáva aj aktualizáciu nabitú novinkami.

Nový systém je dostupný vo forme OTA aktualizácie, no tá je uvoľňovaná postupne a je možné, že si na ňu budete musieť ešte niekoľko dní počkať. Našťastie, k dispozícii je aj ZIP súbor, ktorý je možné manuálne nahrať cez Recovery a aktualizovať si systém manuálne. Pre to je ale potrebné, aby bol váš telefón ROOT-nutý a aktuálne bežal na verzii systému YOG7DAS2K1, inak bude inštalácia pravdepodobne neúspešná.

Odkaz na stiahnutie – CyanogenOS 13 pre OnePlus One s Androidom 6.0.1 Marshmallow

Zdroj: OnePlus via Android Police

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
11.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+