MojAndroid

OnePlus One 2 ako začínajúca značka v minulom roku zaujala solídny počet nových zákazníkov a spôsobila aj rozruch v zabehnutých vodách mobilného priemyslu. Spoločnosť v minulom roku predala takmer milión zariadení, a hoci sa potýkala s viacerými distribučnými problémami, o jej telefón One bol stále záujem. Nie preto pochýb, že spoločnosť bude chcieť vo svojom cieli vyrábať smartfóny pokračovať, a to modelom OnePlus One 2. Ten by so sebou priniesť viacero vylepšení, ktorých sa však dočkáme až niekedy v treťom kvartáli tohto roka.

Nový smartfón od čínskeho výrobcu má ponúknuť rýchlejšie a presnejšie zaostrovanie, a to vďaka laserovému zaostrovaniu. Novinkou má byť aj snímač odtlačkov prstov integrovaný do tlačidla Home. Z hardvérovej výbavy by nemal chýbať procesor Snapdragon 810. Po dizajnovej stránke by sa mal podobať na Find 7 spoločnosti Oppo, s ktorou OnePlus spolupracuje. Smutnou správou má byť zvýšenie ceny, ktorá bude určite vyššia ako u predchodcovi. S týmto krokom zároveň dúfame, že spoločnosť zruší systém pozvánok a svoje produkty bude pre rastúci záujem aj stíhať vyrábať.

Zdroj: phonearena

30.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+