MojAndroid

Softvérová podpora zariadení je skutočne dôležitou zložkou aj v prípade aktuálnych Android smartfónov. Teraz svoje plány prezentuje čínska spoločnosť OnePlus. Pre všetky svoje zariadenia ohlásila dvojročnú softvérovú podporu (aktualizácie operačného systému Android a nadstavby Oxygen OS) a trojročnú bezpečnostnú podporu (bezpečnostné aktualizácie systému Android).

Náš tip
OnePlus 6 dostáva ďalší update. Vylepšuje kvalitu hovorov | AKTUALIZÁCIA
Náš tip
OnePlus 3/3T dostávajú aktualizáciu. Prináša odomykanie tvárou

OnePlus a aktualizácie

Spoločnosť OnePlus pritom aktívne aktualizovala svoje predošlé zariadenia aj v minulosti a stránka softvérovej podpory je tak danému výrobcovi pomerne blízka. Áno, je pravda, že tmavou stránkou minulosti ostanú zariadenia OnePlus 2 či OnePlus X, ktoré nemali príkladnú softvérovú podporu. Napriek tomu sa výrobca poučil a nový plán aktualizácií zahŕňa zariadenia OnePlus 3/3T, OnePlus 5/5T a OnePlus 6.

Náš tip
Kúpili by ste si OnePlus 6? | DISKUSIA
Náš tip
Je OnePlus 6 rýchlejší než iPhone X? | VIDEO

Niektoré spoločnosti, ako napríklad Google, ponúkajú aj rok podpory navyše. O čosi podobné sa teraz snaží aj čínsky výrobca OnePlus. Výrobca sľubuje, že aj v treťom roku bezpečnostných aktualizácií zachová podporu, avšak v rozsahu každých dvoch mesiacov. Dostávate aj vy pravidelné softvérové či bezpečnostné aktualizácie? Akú verziu zabezpečenia používate na vašom Android smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+