MojAndroid

Zatiaľ čo sa OnePlus pripravuje na odhalenie série OnePlus 11, výrobca nezabudol ani na svoje najlacnejšie zariadenia. Konkrétnejšie prekvapil majiteľov smartfónu OnePlus Nord CE 2 Lite a pripravil pre nich aktualizáciu na najnovší operačný systém Android 13. Správu o tejto skutočnosti priniesol portál XDA-Developers.

OnePlus Nord CE 2 Lite dostáva aktualizáciu na Android 13

Viacero používateľov hlási prostredníctvom oficiálnych fór výrobcu, že dostali prvú stabilnú verziu systému s nadstavbou OxygenOS 13 pre svoj OnePlus Nord CE 2 Lite. Označenie softvéru je známe ako C.25.

OnePlus Nord 2 CE Lite aktualizácia na Android 13 OxygenOS
Aktualizácia na Android 13 s používateľskou nadstavbou OxygenOS 13 | Zdroj: XDA-Developers.com

OTA aktualizácia má veľkosť až 4,5 GB, takže jej stiahnutie dôrazne odporúčame prostredníctvom Wi-Fi siete za predpokladu, že máte obmedzenejší dátový balíček. Úroveň zabezpečenia sa navýši na aktuálnu decembrovú záplatu. Aktualizácia by už mohla čakať na inštaláciu aj na tom vašom modeli.

OnePlus Nord CE 2 Lite
OnePlus Nord CE 2 Lite | Zdroj: XDA-developers.com

Aktualizácie u konkurencie

Výrobca OPPO zverejnil plán aktualizácií na Android 13 spolu s grafickým rozhraním ColorOS 13. Realmeaktualizuje na najnovší operačný systém Android 13 niekoľko modelov. Poznáme listinu Xiaomi zariadení, ktoré už neodstanú aktualizáciu na MIUI 14. Nachádza sa medzi nimi aj to vaše? Na Nothing Phone (1) konečne príde Android 13. Na záver spomenieme, že poznáme zoznam Motorola smartfónov, ktorých majitelia sa môžu tešiť na príchod veľkej softvérovej aktualizácie.

Náš tip
Samsung telefón s čipom od MediaTek? Tento model s ním príde
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+