MojAndroid

OnePlus Gear znie ako nové chytré hodinky od spoločnosti, ktorá ponúka výkonné smartfóny za prijateľnú cenu. Tešíte sa ale zbytočne, OnePlus nepredstavilo žiadne hodinky, ani nový produkt. OnePlus Gear je pokus o úspech v oblasti módy a životného štýlu.

Nie je to ale prvý látkový pokus spoločnosti. OnePlus už dávnejšie ponúkal tričká a tašky ako ceny na ich vlastných pop-up eventoch. Teraz ale spoločnosť spustila 24-hodinový predaj, kedy si môžete zakúpiť tričká alebo tašky s logom a sloganom OnePlus.

Značka OnePlus Gear ponúka na predaj tieto veci:

Tričká alebo tašky si môžete kúpiť do 4. novembra 11:00 vo OnePlus Gear obchode. Áno, tieto módne kúsky si môžeme objednať aj zo Slovenska. Okrem verných fanúšikov spoločnosti, ocenia tašky aj majitelia ostatných značiek. OnePlus nepoužilo agresívny branding a malé logo “jednotky a pluska” si ani nevšimnete. Je veľmi pravdepodobné, že toto nie je posledný predaj ich módnej kolekcie.

Zdroj: Android Authority

3.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+