MojAndroid

Očakávalo sa, že spolu s OnePlus 8 a 8 Pro vyjde aj dostupnejší smartfón, ktorý sa mohol volať OnePlus 8 Lite. No nestalo sa tak, ale fámy o dostupnejšom modele pokračovali a predpokladalo sa meno OnePlus 8 Z. OnePlus 8 Z mal vyjsť v júli s procesorom MediaTek Dimensity 1000. Nič z toho však nebolo doteraz potvrdené.

OnePlus dostupnejší smartfón
Dostupnejší smartfón od OnePlus by sa mal podobať na OnePlus 8, akurát so selfie kamerou v strede.

CEO OnePlus potvrdil dostupnejší smartfón

CEO OnePlus, Pete Lau, potvrdil v správe na čínskej sociálnej sieti Weibo, že chystajú dostupnejšie zariadenie. Chcú totiž rozšíriť svoje portfólio a dopriať možnosť viacerým používateľom spoznať značku OnePlus, zistilo XDA. Rovnako sa značka OnePlus plánuje rozšíriť do ďalších kategórií produktov.

OnePlus síce nekonkretizovala o aké produkty pôjde, Lau potvrdil, že sa čoskoro dozvieme viac. Potvrdil tiež, že OnePlus chce priniesť tieto dostupnejšie smartfóny aj do iných regiónov, akými sú napríklad Severná Amerika alebo Európa. Lau povedal aj: “Môžeme sa na to dívať aj tak, že prinesieme dostupnejšie smartfóny…ale všetky produkty budú niesť kvalitu značky OnePlus…vďaka tomu bude môcť viac ľudí spoznať značku OnePlus.”

Pravdepodobne tým naznačuje príchod dostupnejšieho smartfónu s procesorom MediaTek Dimensity 1000, plochým displejom, dierou v strede, ktorá bude obsahovať selfie kameru a s troma fotoaparátmi na zadnej strane.

Náš tip
OnePlus 5 a 5T dostávajú aktualizáciu na Android 10
28.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+