MojAndroid

Spoločnosť OnePlus dnes okrem svojej vlajkovej lode OnePlus 6 pre tento rok, predstavil aj nové bluetooth sluchátka OnePlus Bullers Wireless. Presnejšie predstavil ich ešte pred samotným smartfónom. Aj keď k nim neboli žiadne úniky ani špekulácie v posledných mesiacoch, málokoho dnes po príchode AirPods od Applu prekvapivý, keď nejaký výrobca predstavuje k svojej vlajkovej lodi aj bluetooth sluchátka. A tie od spoločnosti OnePlus určite stoja za pozornosť.

Kúpiť OnePlus 6 z oficiálneho e-shopu OnePlus.com s 20€ voucherom na príslušenstvo!

Obe strany 9,2mm slúchadiel sú spojené káblom v strede ktorého nájdeme v úzku rúrku s batériou, mikrofónom a ovládacím tlačítkom(slúžiaci aj pre Google Asistenta). Samotné sluchátka sú odolné proti poteniu, dažďu a hlavne sú magnetické. V prípade ak ich nepoužívate, tak ich na krku spojíte k sebe a samé sa vypnú. Následne po ich rozdelení sa opäť zapnú. Kvalitu zvuku spoločnosť prezentovalo na slepom teste s drahšími sluchátkami iných výrobcov a troma hudobnými umelcami. Sluchátka podporujú AptX.

Najväčšou prezentovanou výhodou slúchadiel je ich rýchlosť nabitia. Za 10 minút ich nabijete na 5 hodín prehrávania hudby. Celková výdrž je 8 hodín. Nabíjať ich môžete štandardným USB-C káblom, čo je veľká výhoda oproti konkurencii. Cena OnePlus Bullers Wireless je 69 Eur s dostupnosťou od 5. júna.

16.5.2018
Zdroj: PhoneArena
 • 8 hodin je celkom málo. Hlavne ked tam majú tie batérie v kábli 2x.

  • kubina

   Myslím, že viac ako kedy budeš potrebovať. Si zober, že ich bežný používateľsky model môže byť nasledujúci: Ráno vstaneš, vytiahneš mobil z nabíjačky a pichneš na 10 minút slúchadlá – full. Prídeš do práce, tam sa pripoja k PC, a ty počúvaš. Predtým ako pôjdeš domov na 5 minut pichneš do nabíjačky a máš dosť šťavy až do polnoci. V noci prídeš domov a hotovo.
   A v skutočnosti ani v práci nepočúvaš slúchadlá 8 hodin. Ja nanajvýš tak 4. Potom 2 hodinky vo fitku a cestov z a do práce to nikdy nedá viac ako hodinu dovedna. To jest max 7 hodín denne…

   • Len ide o to ze ked mas sluchadla co ti vydrzia tak 4 dni bez nabijania, tak sa ti zle prechadza na taketo, co vydrzia den tazkeho pouzivania.

 • kubina

  No konečne… tie slúchadlá majú jedinú chybu… už som si kúpil Beoplay… ale možno onedlho uvidíte z mojej strany inzerát: „Predám slúchadlá. Značka: vymenil som za lepšie“ ;)

+