MojAndroid

Konečne sme sa dočkali! Spoločnosť OnePlus predstavila štuplíkové slúchadlá, ktoré potešia mnohých používateľov, ktorých Android smartfón nedisponuje klasickým 3,5 mm audio jackom. Zaujmú najmä svojou kvalitou a veľmi prívetivou cenovkou.

Super cena, dizajn, aj kvalita

Nové OnePlus Bullets sú v podstate akýmsi upgradom zo starých Bluetooth slúchadiel od tohto výrobcu. Slúchadlá sa budú predávať po predstavení pripravovaného modelu OnePlus 6T za viac ako prívetivú čiastku 19,99 amerických dolárov. Integrácia modulu “Cirrus Logic DAC” by zas mala zabezpečiť kompatibilitu s drvivou väčšinou zariadení s konektorom typu USB-C, vrátane notebookov a tabletov. Taktiež nechýba vstavaný mikrofón a tlačidlá na prepínanie skladieb a prijímanie telefonických hovorov.

Zvažovali by ste kúpu týchto slúchadiel, ak vaše zariadenie disponuje len konektorom USB-C? Dajte nám vedieť vaše reakcie dolu v diskusii!

Ďalšie články k téme:

Náš tip
OnePlus Bullets Wireless – bluetooth slúchadla s rýchlym nabíjaním

Náš tip
OFICIÁLNE: OnePlus 6T príde so snímačom odtlačkov v displeji

Náš tip
OnePlus a Google spolupracujú na hre, ktorá má odkryť informácie o OnePlus 6T

14.9.2018
Zdroj: TheVerge
  • Maher787

    mne akurat včera prišli type-C sluchatka za 10€ z Ali a zostal som nimi milo prekvapený telefon mam mix 2S a po zapnutí Dirac HD a prepnutí na sluchadla s odrušením hluku hrajú veľmi dobre. a ešte ktomu sú mmcx takže ked sa mi pokazi kabel bude stčiť kúpiť len ten a nie cele

+