MojAndroid

Skutočne úsmevná situácia sa odohrala na sociálnej sieti Twitter. Len pred pár dňami sme vám priniesli informáciu o vymazaní ankety zo strany spoločnosti Xiaomi. Išlo pravdepodobne o reakciu na samotný príspevok, kde fanúšikovia prehlasovali vlastnú nadstavbu MIUI čistým systémom Android One od spoločnosti Google. O čosi podobné sa teraz pokúsil šéf spoločnosti OnePlus a jeho reakcia v novej ankete sa jemne nepodarila.

Náš tip
Xiaomi vymazalo vlastné hlasovanie na Twitteri. Môže za to Android One?

OnePlus a čistý Android?

Predmetom ankety bolo opäť hlasovanie o nadstavbe operačného systému alebo voľbe verzie systému bez nadstavby. CEO spoločnosti OnePlus zverejnil komentár, ktorý narážal na mazanie ankety. Všetko šlo podľa predstáv a mohla z toho byť skutočne vtipná reakcia na predošlú anketu od čínskeho Xiaomi. Hlasovanie sa však zvrtlo a opäť vyhral čistý systém Android pred nadstavbou od OnePlus. Karta sa tak obrátila a spoločnosť OnePlus teda takisto nevyšla z ankety úspešne.

Anketa sa spočiatku vyvíjala pozitívne. CEO spoločnosti si neodpustil jemne provokačný komentár.
Náš tip
OnePlus 5 dostáva OxygenOS 5.0.2 a odomykanie tvárou | AKTUALIZÁCIA

Na záver ostalo spoločnosti OnePlus len diplomaticky konštatovať a prijať výsledok. V komentároch pod anketou sľubuje, že bude nadstavbu OxygenOS vylepšovať k spokojnosti svojim zákazníkom. Postrehli ste ankety týchto výrobcov? Ktorú verziu systému by ste si vybrali vy? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

15.2.2018
Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+