MojAndroid

Čínsky výrobca Android smartfónov OnePlus bol doteraz pre mnohých naozaj vzorom. Zariadenia, ktoré predáva, sú dôkazom toho, že aj výkonný smartfón nemusí stáť 700 či 800 EUR. Doteraz sme spoločnosť OnePlus naozaj vo všetkých smeroch chválili aj my. To sa však zrejme bude musieť zmeniť.

V zahraničí totižto vzniklo hnutie majiteľov starších modelov OnePlus 2 a OnePlus X, ktorí sa sťažujú, že ešte stále nedostali aktualizáciu s Androidom 7.0 Nougat. Výrobca pritom ešte v júni 2016 prisľúbil, že vydá update minimálne na model OnePlus 2. Od minulého leta však spoločnosť nezverejnila aktualizáciu, ani nevydala žiadne vyjadrenie na túto tému. Aktualizáciu s Nougatom získali len novšie modely OnePlus 3 a OnePlus 3T.

Majitelia spomínaných modelov o sebe začínajú vo veľkom dávať vedieť najmä na fórach OnePlus, kde sa dožadujú okamžitej nápravy a zverejnenia aktualizácie s najnovším Androidom, ako im to bolo sľúbené. Či sa tak naozaj stane a kedy sa to uskutoční, však nie je nateraz jasné. Celú situáciu ohľadom aktualizácií budeme pozorne sledovať a budeme vás informovať, ak v nej bude niečo nové.

Zdroj: PhoneArena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
10.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+