MojAndroid

Pokiaľ nahliadneme späť do roku 2019, zistíme, že čínsky OnePlus predstavil dvojicu modelov OnePlus 7 a 7 Pro v strede mája. Nové informácie z GSMarena však naznačujú, že pre tento rok sa spoločnosť rozhodla pozmeniť svoju stratégiu.

OnePlus sa rozhodol pre skoršie predstavenie

Podľa istého leakstera zo sociálnej siete Twitter je známe, že by sme sa mali dočkať predstavenia obidvoch noviniek ôsmeho radu niekedy ku koncu marca, respektíve na prelome marca a apríla. Podľa všetkého sa OnePlus nechce oneskoriť za viacerými ďalšími poprednými spoločnosťami, akými sú napríklad Samsung, Huawei, Oppo či Xiaomi.

Takto by mohol vyzerať model OnePlus 8 Lite

Rôzne úniky informácií a náčrty, ako by mala dvojica nadchádzajúcich vlajkových modelov vyzerať, značia, že k predstaveniu príde už čoskoro. Ako je to však s modelom, o ktorom sa stále viac šepká, OnePlus 8 Lite, zatiaľ nevie nikto. Nie je známe, či sa ho vôbec dočkáme a ak áno, tak najlogickejšie bude, ak sa ukáže svetu spolu s dvoma lepšie vybavenými súrodencami OnePlus 8 a 8 Pro.

Samozrejme, nechýbajú špičkové parametre

Podľa internetového portálu rootmygalaxy by mala “Pro” verzia disponovať špičkovým Snapdragonom 865, ktorý bude dopĺňaný o 8 GB RAM a 128, respektíve 256 GB interného úložného priestoru. Nemá chýbať ani krásny, 6,5-palcový AMOLED displej so 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Zariadenie má navyše napájať vcelku veľká, 4500 mAh batéria s podporou 50 W rýchleho nabíjania. Operačným systémom sa má na záver stať najnovší Android 10.

oneplus 8 pro dohady

Náš tip
OnePlus 8 príde ako prvý model značky s bezdrôtovým nabíjaním

13.2.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+