MojAndroid

OnePlus 6T je bez pochyby jedným z najlepších Android smartfónov za uplynulý rok 2018. Od tohto zariadenia sa okrem iného očakáva aj slušná výdrž batérie, nuž v poslednej dobe sa mnohí používatelia tohto telefónu na fórach služby Reddit sťažujú na výrazný pokles výdrže na jedno nabitie.

Problém s neznámym zdrojom

Istý používateľ služby Reddit hlási len polovičnú výdrž batérie v porovnaní výdrže z pred pár týždňov. Na fórum s problémom prišiel s domienkou. že si do telefónu nainštaloval nejakú aplikáciu, ktorá toto extrémne vybíjanie spôsobuje. Nuž, k nemu sa pridala aj celá skupina ľudí, ktorá od približne 24. januára pociťuje slabú výdrž smartfónu. Dôvod vybíjania zatiaľ nie je známy a dúfajme, že komunita čoskoro príde k prameňu zlej výdrže batérie. Týchto prameňov môže byť hneď niekoľko, od zlej optimalizácie najnovšej aktualizácie až po jednu konkrétnu aplikáciu, ktorá sa takto správa na OnePlus 6T.

Ďalšie články k téme “OnePlus 6T”:

Náš tip
Google Pixel 3 a OnePlus 6T oficiálne v rebríčku DxOMark. Ako sa im zadarilo?

Náš tip
Na OnePlus 6 a 6T si vychutnáte aj MIUI 10 od Xiaomi

Náš tip
Skener odtlačkov pod displejom na OnePlus 6T sa zlepšuje čím častejšie ho používate

27.1.2019
Zdroj: Phandroid

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+