MojAndroid

OnePlus 6T sa dá až na zopár drobností považovať za jeden z najlepšie vybavených smartfónov súčasnosti. V tomto článku si priamo porovnáme rozmery nového OnePlus 6T s ďalšími vlajkovými loďami od ostatných výrobcov. Disponuje nový smartfón čínskeho výrobcu ideálnymi rozmermi?

Veľmi atraktívny smartfón

Pokiaľ ide o dizajn novodobých špičkových smartfónov, na trhu momentálne prevládajú zariadenia, ktoré majú skutočne minimálne rámčeky. Mnohí ľudia, ktorí majú v pláne upgradovať a kúpiť si lepší prístroj pozerajú len na uhlopriečku displeja, a hovoria si, že čím menší displej, tým kompaktnejšie zariadenie. To však nemusí byť nutne pravda, a napríklad zariadenie so 6-palcovým displejom môže byť pokojne celkovo menšie, ako napríklad smartfón s 5,7-palcovým displejom. Ako je na tom spomínaný OnePlus 6T? Podľa tohto porovnania môžeme zistiť, že sa jedná o pekne dlhé zariadenie na výšku. Jeho hrúbka taktiež nepatrí k najmenšej, je však stále tenší, ako napríklad Samsung Galaxy Note 9. Veľkú úlohu robí aj kapacita batérie, a ďalšie parametre. Na tejto skvelej stránke si môžete sami porovnať veľkosť rôznych zariadení.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
OnePlus 6T so snímačom odtlačkov v displeji oficiálne predstavený
31.10.2018
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+